Bioteka

Babyblog.lt autorė Sotera rekomenduoja

Beautiful inside__out

Daugeliui Lietuvos moterų gerai pažįstama Sotera Šveikauskaitė nuolat dalijasi savo patarimais ir atradimais vaikų priežiūros klausimais. Populiarų tinklaraštį "BabyBlog.lt" rašanti ir mamos džiaugsmu besidalijanti vilnietė daug dėmesio skiria savo šeimos vartojamų produktų kokybei, itin atidžiai vertindama, kas pakliūna į šeimos narių rankas. Ištikima "Bioteka" lankytoja sutiko pasidalinti savo mylimiausių priemonių sąrašu. Galbūt Soteros rekomendacijos pravers ir Jums?

Natūralios kosmetikos priemonės

John Masters Organics plaukų lakas. Šis plaukų lakas vienareikšmiskai yra mano favoritas. Jau antrus metus naudoju, net nesinori ieškoti ar bandyti jokio kito. Galbūt skamba griežtai, tačiau jis iš tiesų labai geras. Daugelį metų naudojau kito gamintojo plaukų laką, tačiau išbandžiusi John Masters Organics versiją, supratau, jog šis švarios sudėties ekologiškas plaukų lakas padarė įspūdį tiek mano plaukams, tiek mano širdžiai :) Plaukai nesulimpa, gerai išsilaiko suformuotos garbanos. Juo galiu užfiksuoti ir suglotnintus plaukus, ir džiaugtis tobula šukuosena. Plaukai nuo šio lako nesausėja ir neapsunksta. Rekomenduoju iš visos širdies.

Sotera 1

Antipodes mineralinė biri pudra nr. 01. Kai noriu greito efekto – turėti lygią, gražią ir spindinčią odą, renkuosi šią pudrą. Mano veido oda linkusi į aknę, tačiau pudra puikiai užmaskuoja visus trūkumus. Kartu naudoju ir Antipodes baigiamąją skaidrią pudrą, tuomet makiažas itin ilgai išlieka. Nuolat skubančioms mamoms šis produktas turėtų labai patikti. Rekomenduoju išbandyti.

Dr. Hauschka bronzinė pudra. Atradau ją maždaug prieš aštuonerius metus Šveicarijoje. Kiek esu bandžiusi, jokia kita bronzinė pudra taip nepatiko, kaip patinka ši iš Dr. Hauschka. Tolygiai ir gražiai dengiasi, oda atrodo gaiviai. Bronzantu mėgstu pakontūruoti nosį, žandikaulių liniją, kartais naudoju net kaip šešėlius. Be to, jo užtenka tikrai labai ilgam. Džiugina ir labai gera pudros sudėtis. Myliu iki negaliu :)

Dr. Hauschka lūpų pieštukai. Labai gerai fiksuoja lūpų kontūrą ir lūpų dažus. Dar prieš kurį laiką nemaniau, kad ekologiški lūpų pieštukai gali taip gerai laikytis :) Naudoju juos tomis progomis, kai norisi ilgai išliekančio makiažo ir nepriekaištingo įvaizdžio.

Bellapierre skaistalai "Desert Rose". Kokia gera spalva! Švelniai rožinė, kuri, tikiu, tinka daugeliui merginų ir moterų. Rožinė spalva suteikia veidui sveiko gyvybingumo, oda atrodo labiau pailsėjusi, jaunesnė. Nors skaistalai ir neatstoja papildomos valandos gero miego, tačiau jo trūkumą gerai paslepia :)

Coslys rutulinis dezodorantas "Citrinų sodas". Vienas labiausiai pasiteisinusių natūralių dezodorantų, kokius esu bandžiusi. Turbūt žinote, kad aliuminis, kurį rasime visuose antiperspirantuose, gali rimtai pakenkti sveikatai, tad juo nepiktnaudžiauju ir kai tik galiu, renkuosi natūralius dezodorantus, tokius kaip Coslys, kurie nekemša prakaito liaukų ir ilgam suteikia gavos pojūtį.

Natūralios buities valymo priemonės

Etamine Du Lys dėmių valiklis. Esu išbandžiusi gal dešimties gamintojų dėmių valiklius ir šis yra mano absoliutus favoritas. Jis išvalo net ir įsisenėjusias dėmes! Sunku patikėti, kad ekologiškas produktas daro tokius stebuklus. Vienintelis trūkums – nedidelė talpa, o kadangi dažnai jo prireikia, gan greitai sunaudoju buteliuką.

Attitude indų plovimo tabletės indaplovėms. Puikiausiai išplauna indus be jokios chemijos. Ant indų nelieka kalkių nuosėdų, o plovimo metu susidaręs skystis lengvai suyra gamtoje. Vertinu, kad po indų plovimo nelieka jokių pėdsakų.

Sotera 3

Ekologiški maisto produktai ir maisto papildai

Holle ekologiški sausainiai vaikams su obuoliais ir kriaušėmis (nuo 8 mėn. amžiaus). Mano dukrytės mėgstamiausi sausainiai! Sausainiai pagaminti iš speltų ir avižų ir labai vertinu tai, kad juose nėra cukraus. Saldinti obuolių, kriaušių ir morkų sultimis. Tokie ir turi būti sausainiai vaikams!

Higher Nature maisto papildas – vitaminai vaikams "Vital Vits" (nuo 3 metų amžiaus). Šiuos vitaminus savo dukrytei duodu jau daugiau nei pusmetį – ji puikiai juos vartoja. Džiaugiuosi, kad dukrytė mažiau serga. Vertinu ne tik gerą vitaminų skonį, tačiau ir turtingą naudingų elementų sudėtį.

Šių produktų ir dar daugiau ieškokite visose parduotuvėse "Bioteka" ir internete: el-bioteka.lt

You are here