Bioteka

bellapiere

Kosmetiniai šepetėliai ne tik išrinktosioms ir profesionalams – Bellapierre

Untitled

Makiažą galime kurti įvairiai: naudodamos savo pirštų pagalvėles ir jomis išsklaidydamos akių šešėlius, tapšnodamos paakius tam, kad maskuoklis nesukristų į gumulėlius, skirstydamos skystą makiažo pagrindą, netgi – lūpų dažus. Tačiau, susimąstykime, ar tai neprimena pirmųjų vaiko piešinių, kuomet mažasis dailininkas putliais pirščiukais, panardintais į akvarelę ar guašą, vedžioja linijas baltame lape (arba ant tapetų – kaip kam pasiseka)?

Norėdamos sukurti nepriekaištingą makiažą, neapsieisite be profesionalių kosmetinių šepetėlių. Kaip ir tikri meistrai neapsieina be specialių teptukų, kurie suteikia galimybę naudoti įmantrias technikas ir kurti šedevrus ant drobės.

Bellapierre – viena iš pasaulio lyderių mineralinės kosmetikos rinkoje – siūlo Jums visą asortimentą kokybiškų kosmetinių šepetėlių, kuriuos rasite „Bioteka" parduotuvėse.

Bellapierre pudros šepetėlis – pagamintas iš 100% ožkos kailio plauko. Šepetėlis skirtas mineralinės pudros (birios ir kompaktinės) paskirstymui ant veido. Jo plaukeliai idealiai pakabina reikiamą produkto kiekį.

bellapierre powder_brush

Bellapierre maskuojamasis šepetėlis – pagamintas iš 100% ponio kailio plauko. Skirtas atskirų veido odos plotų maskavimui (paakių, spuogelių, paraudimų). Šepetėliu pakabinkite nedidelį mineralinės pudros kiekį ir padenkite problemines vietas prieš paskirstydami pudrą ant viso veido.

bellapierre concealer_brush
Bellapierre skaistalų šepetėlis – įstrižai kirptas šepėtėlis, pagamintas iš 100% ožkos kailio plauko, yra skirtas specialiai skruostų pagyvinimui ir veido kontūravimui. Šepetėlį galite naudoti birių ir presuotų Bellapierre skaistalų paskirstymui.

bellapierre blush_brush

Bellapierre vėduoklės formos šepetėlis - pagamintas iš 100% ožkos kailio plauko šis šepetėlis ideliai tinka Bellapierre bronzinių pudrų paskirstymui ant veido ir kūno odos: skruostų, smakro, kaktos, pečių ir iškirptės srities.

10809662-1369985624-931870


Bellapierre Kabuki šepetėlis – pagamintas iš sintetinio pluošto taklono, naudojamo profesionalių makiažo priemonių gamybai. Šepetėlio dydis ir forma yra pritaikyti idealiam mineralinės kosmetikos paskirstymui. Minkšti šereliai puikiai padengia veido odą ir slepia jos trūkumus. Šepetėlį patogu įsimesti į rankinę keliaujant.

bellapierre Kabuki_brushBellapierre akių kontūro šepetėlis – iš sintetinio pluošto pagamintas šepetėlis yra skirtas akių kontūro paryškinimui (viršutinio ir apatinio voko) bei antakių kontūravimui. Naudokite su drėgnais pigmentais, norėdamos dramatiško efekto, ir su sausais – siekdamos sukurti subtilų akių makiažą.

a eyelinerbrush
Bellapierre akių šešėlių šepetėlis – pagamintas iš 100% ponio plauko šis šilkinio švelnumo šepetėlis meistriškai paskirsto šešėlius ant akių vokų, leidžia mėgautis minkštais prisilietimais bei nedirgina jautrios odos.

img-thingBellapierre dvigubas lūpų ir akių/antakių kontūro šepetėlis – iš sintetinio pluošto pagamintas šepetėlis brėžią tobulą akių kontūro liniją, naudojant mineralinius pigmentus. Taip pat tinka ir antakių užpildymui ir paryškinimui. Kitas, lygesnis šepetėlio galas naudojamas lūpų kontūro paryškinimui bei lūpų blizgesių ir lūpdažių paskirstymui.

dualbrush

 

 

Tinkamai pasirinkusios makiažo įrankius, ne tik spinduliuosite grožį ir pasitikėjimą savimi, bet ir mėgausitės kiekviena dažymosi minute – juk naudoti mineralinę kosmetiką taip malonu!

You are here