Bioteka

DrBronners

Dr.Bronner – muilo kultas, vienijantis žmoniją

bron galer

„18-in-1" formulės, kuriomis žavisi hipiai, sveikuoliai ir keistuoliai visame pasaulyje. Užsipirkę litrinių butelių jie prausiasi, skutasi, valosi dantis, skalbia, plauna mašinas, prausia augintinius ir – atidžiau perskaitę etiketę – išsivalo savo sielą. Keistokas ir giliai filosofinis tekstas, besipuikuojantis ant Dr.Bronner muilo pakuočių, pagrįstai leidžia vadinti juos stebuklingais (Dr.Bronner Magic Soaps).

Galima ilgai pasakoti muilo gimimo istoriją, kuri susijusi su taikos visame pasaulyje troškimu, opozicija atominiam ginklui ir siekiu suvienyti žmoniją, tačiau verta pasidomėti pačia produkcija, kuri apima tradicinius skystus muilus, kietą muilą, Shikakai muilus, skutimosi gelius bei kūno ir lūpų balzamus. Visą šią produkciją galite įsigyti „Bioteka" parduotuvėse.

Visų pirma, Dr.Bronner muilus vienija tai, kad jie visi vadinami „Kastilijos muilais". Kas gi tai yra? Tradiciškai „Kastilijos muilas" – tai muilas, pagamintas naudojant tik augalinius ingredientus ir be jokių gyvūninės kilmės produktų. Istoriškai toks muilas buvo labai vertinamas dėl savo aukštos kokybės. Be to, jo naudojimas neapsiribojo vien odos prausimu. Kastilija – Ispanijos regionas, kuriame pagaminama daug alyvuogių aliejaus. Iš ten ir kilo pavadinimas – tradiciškai muilas buvo gaminamas vien iš alyvuogių aliejaus.

Dr.Bronner kietieji ir skystieji muilai yra praturtinti ir kitais ekologiškais bei sąžiningos prekybos būdu įsigytais aliejais – kanapių, kokosų, palmių bei simondsijų. Į skystuosius muilus papildomai pilama tyro vandens.

Migdolų, rožių, citrusinių vaisių, arbatmedžio, pipirmėtės, eukaliptų, levandų ir vaikiško švelnumo bekvapis – galite rinktis iš 8 skirtingų aromatų. Skystųjų muilų privalumas – galimybė juos skiesti!

• Jie gana intensyviai putoja, tad rankų plovimui ar kūno/plaukų prausimui pakaks atskiesti muilą vandeniu santykiu 1:3.

• Skalbdami pilkite muilo tiek, kiek įprastai pilate skysto skalbiklio – ½ arba 1 kamštelį; papildomai įdėkite arbatinį šaukštelį valgomosios sodos.

• Dantų valymui rekomenduojame naudoti skystąjį muilą su pipirmėte – lašeliu švariai išvalysite dantis, o atskiedę vandeniu, turėsite gaivųjį burnos skalavimo skystį.

• Gyvūnų kailio prausimui geriau naudoti bekvapį vaikiško švelnumo muilą.

• Muilas taip pat tinkamas naudoti skutimuisi – jis padengi odą švelnia aliejine plėvele ir švelniai putoja, tad peiliukas lengvai slysta Jūsų oda.

• Plaudami grindis rinkitės arbatmedžio, eukalipto arba pipirmėtės muilą – įlašinkite į kibirą vandens porą muilo lašelių. Užtikrinsite ne tik namų švarą, bet ir gaivų patalpų kvapą.

Galvos trinkimui rinkitės Dr.Bronner Shikakai muilus. Jie yra praturtinti indinės akacijos ekstraktu ir vynuogių sultimis, sukuriančiomis švelnias ir gausesnes putas. Plaukai atsidėkoja sveiku žvilgesiu ir paklusnumu.

dr-bronners-shikakai-soap

Švelniam skutimuisi Dr.Bronner siūlo Skutimosi gelius: šaltmėtės-pipirmėtės, arbatmedžio arba citrinų-žaliųjų citrinų aromato. Jie ne tik palengvina skutimąsi, bet ir prausia odą, tad jais galite keisti įprastinį muilą ar šampūną.

 6302735924 baf0afeb93

 

Nusiprausę nepamirškite palepinti odos drėkinamaisiais Dr.Bronner kūno losjonais. Levandų ir apelsinų aromatas nuramins po sunkios darbo dienos, pipirmėtės tonizuos ir suteiks jėgų, o pačiulio ir žaliosios citrinos kvapas suteiks odai gundančio švelnumo. Sudėtyje esantis kokoso aliejus giliai drėkina, simondsijų ir kanapių aliejus lygina odą ir suteikia jai švelnumo, o avokado aliejus prisotina odą vitamino E.

Dr-Bronners-lotion 1024x1024

Lūpas sudrėkins ir apsaugos Dr.Bronner lūpų balzamai – rinkitės iš žaliosios citrinos ir citrinų, imbiero-levandų, pipirmėtės ir bekvapio.

dr-bronners-organic-lip-balms

Viso kūno ir veido odai skirti patraukliose metalinėse dėžutėse supakuoti Dr.Bronner balzamai puikiai tiks kaip rankų kremas, lūpų balzamas, jais gali tepti nuo slogos paraudusią nosį, sausas pėdas ir alkūnes, naudoti vaikučių odos priežiūrai. Parduotuvėse „Bioteka" šių balzamų rasite apelsinų-levandų, pipirmėtės, pačiulio-žaliosios citrinos aromatų ir bekvapį vaikiško švelnumo. Jų sudėtyje esantys ekologiški simondsijų, avokado, kanapių aliejai bei bičių vaškas apsaugos ir pamaitins net pačią reikliausią odą.

bodytattoobalmfamily

You are here