Bioteka

DRH

Grožis iš vidaus - tobula pusiausvyra

dh1

„Žmonėms būtinos dvi grožio sampratos – vidinis ir išorinis."

Elizabet Sigmund, Dr.Hauschka Odos Priežiūros įkūrėja

Lygi oda, švytinčios akys, sveiki dantys – mums taip patinka matyti Jus gražiai atrodančias. Tačiau mums taip pat rūpi ir kita grožio pusė – grožis, sklindantis iš Jūsų vidaus 

Mes tikime, kad neįmanoma matyti tik veidą ir nepastebėti kūno, o vertinant kūno grožį – neatsižvelgti į vidinę būseną. Taip pat, kaip neįmanoma atsieti vidinės būsenos nuo Jus supančios aplinkos. Būtent todėl mūsų holistiniuose odos priežiūros produktuose harmoningai dera eteriniai aliejai ir kruopščiai atrinkti augaliniai ekstraktai.

Mes taip pat žiūrime ir į odą – holistiškai. Šis stiprus, tačiau labai pažeidžiamas organas turi būti prižiūrimas su pagarba, jo pusiausvyros negalima darkyti agresyviomis priemonėmis. Jūsų odai reikalinga įvairi priežiūra, priklausanti nuo metų laiko, dienos meto, Jūsų amžiaus, klimato ir geografinės padėties. Dr.Hauschka kosmetika išskiria odos būkles, kurios nėra statiškos – jos atsiranda ir praeina. Nėra ir negali būti fiksuoto ir griežto odos tipo. Siųsdami odai impulsus kosmetinių produktų pagalba, mes skatiname jos natūralų aktyvumą. Įvyksta stebuklai! "Išgirdusi" jai siunčiamus signalus, oda susigrąžina balansą ir pati atstato savo ląsteles, t.y. regeneruojasi.

Ritmų svarba

Šiais laikais žmonės gyvena vadovaudamiesi jiems primestais ritmais. Mūsų dienotvarkės yra sutvarkytos taip, kad tenka ignoruoti savo kūno siunčiamus signalus. Kasdien mes tarsi kovojame, stengdamiesi savo vidinius ir aplinkos ritmus atvesti į pusiausvyrą. Labai dažnai dėl tokio vidinio ir išorinio ritmo neatitikimo nukenčia mūsų grožis: oda greičiau sensta, atsiranda lėtinių susirgimų.

63aa8f4365f55a9d19c735b3610b9ba3

Mes norime Jus nuraminti – nepaisant chaotiškos ir stresinės aplinkos, Jūs visada galite grįžti prie savo vidinio biologinio ritmo. Juk čia ir slypi tikrasis gyvenimas, kuris teikia malonumą. Vidinis ritmas – tai širdies plakimas, kvėpavimas, hormonų kaita, budrumo ir miego fazės. Kitaip tariant, tai yra biologinių organizmo funkcijų visuma. Būtent jos padeda mums suvokti savo unikalius energijos ir nuotaikos ritmus. Stebėdami save jaučiame, kada galime nuveikti labai daug ir esame kupini energijos, o kada ateina laikas atsikvėpti ir pailsėti. Ši tendencija būdinga ne tik dienos ritmui. Galime jausti ir matyti, kuriomis savaitės dienomis, mėnesio savaitėmis, metų mėnesiais skleidžiame daugiausiai energijos ir galime rūpintis kitais bei dirbti intensyviai. Taip pat pastebime periodus, reikalaujančius vidinės koncentracijos, buvimo vienatvėje.

Tiesą pasakius, geriausias mokytojas, įrodantis ritmų svarbą – tai gamta. Niekur kitur nerasime tiek daug vienas kitą keičiančių ciklų – tamsa ir šviesa, šiluma ir šaltis, ramybė ir judėjimas. Gamta taip pat dovanoja mums augalus – sutvėrimus, kurių galia, panaudota tikslingai, atkuria ir atskleidžia žmogaus grožį ir sveikatą.

Mūsų odos priežiūros produktų galia slypi ne tik vertinguose ingredientuose ir unikaliose formulėse, tačiau ir jų panaudojimo būduose. Pavyzdžiui, namuose Jūs galite pajusti lengvos Dr.Hauschka Veido toniko dulksnos drėkinamąjį poveikį, kuris ne tik atgaivina ir stiprina Jūsų odą, bet ir teigiamai nuteikia mintis. Po to tepamas dieninis kremas leidžia Jums švelniai liesti savo veido odą, praturtinant ją maitinamosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis bei juntant malonų žiedų ir vaistažolių aromatą. Nepamirškite liesti savo odos su meile. Unikali Dr.Hauschka dieninių kremų savybė – saugoti odą nuo nepalankių aplinkos faktorių, tuo pat metu stiprinant jos hidrolipidų pusiausvyrą ir skatinant natūralias drėkinimosi funkcijas.

Holistinė priežiūra sustiprinama apsilankius pas sertifikuotą Dr.Hauschka kosmetologą. Profesionalių rankų atliekamos procedūros pakylėja Jus iki dangaus ir leidžia visiškai atsipalaiduoti.

Patikimas trio: valymas, tonizavimas, drėkinimas

Visi Dr.Hauschka Odos priežiūros produktai papildo ir palaiko vienas kitą tobulai suderintame odos priežiūros procese: iš pradžių Jūs nuvalote odą, tuomet ją stiprinate toniku, galiausiai tepate drėkinamuosius produktus. Dieną mes rekomenduojame naudoti Valomąjį kremą ir Raminamąjį valomąjį pienelį. Tuomet metas Veido tonikui, Skaistinamajam tonikui, Regeneruojamajam serumui, Atstatomajam kondicionieriui arba vienai iš Intensyvios priežiūros priemonių. Pabaigoje veido odą būtina drėkinti, naudojant Jūsų odos būklei tinkamą dieninį kremą. Odos priežiūros produktai – tai dar ne viskas. Dr.Hauschka dekoratyvinė kosmetika – kitas žingsnis, padėsiantis Jums atrodyti ir jaustis nepriekaištingai. Mūsų blakstienų tušai, šešėliai, pudros, skaistalai ir lūpdažiai drėkina, saugo ir puoselėja Jūsų odą. 

e53b53f8048d0c209cd171da22578dda

Nakties metu mes sąmoningai atsisakome naudoti aliejų sudėtyje turinčius priežiūros produktus. Jūsų oda turi kvėpuoti kaip ir Jūs bei netrukdomai pašalinti medžiagų apykaitos produktus. Viskas, ko reikia – tai kruopščiai nuvalyti ir tonizuoti odą. Elkitės atsakingai – neužgožkite odos riebiomis priemonėmis. Oda naktį sunkiai dirba, atsikratydama per dieną sukauptų nereikalingų medžiagų. Dr.Hauschka Tonikas, Serumas, Ritminis kondicionierius arba Intensyvios priežiūros priemonė – puikus odos paruošimas intensyviam nakties darbui.

Patarimas rudens sezonui:

Sezono kaitos metu, kuomet odai sunku prisitaikyti prie besikeičiančios temperatūros ir pasikeitusio gyvenimo ritmo, 28 dienų kursui naudokite Atstatomąjį kondicionierių. Kondicionieriaus ampulėse slypi tikri gamtos turtai: eterinis rožės aliejus, baltosios lelijos, kalankės, vaistinės svilarožės, paprastojo perluočio, alijošiaus, sidabro ir bičių pienelio ekstraktai. Priemonė skatina visų būklių odos regeneraciją, stiprina odos ląsteles ir didina jų elastingumą, atstato drėgmės pusiausvyrą ir pagyvina išblyškusios odos spalvą.

baacfcd59354b5a6149a988496158bcc

You are here