Bioteka

DRH

Saulės bučinių fiesta – atsinaujinęs Dr.Hauschka Atspalvį suteikiantis kremas jau čia!

DH tinted_cream_new

Ši žiema siunčia tikrus išbandymus mano odai. Kapiliarai išryškėjo, odos atspalvis nelygus, papilkėjęs, vietomis oda šerpetoja, kyla spuogai. Tačiau visuomet galiu pasitikėti viena priemone, kuri nenuvilia. Tai Dr.Hauschka Atspalvį suteikiantis dieninis kremas! Nuo šiol lengvesnė kremo tekstūra leis jį naudoti visus metus.

2016 m. vasarį „Biotekos" lentynas pasieks atsinaujinęs, dar malonesnės tekstūros, tobulai veido atspalvį sulyginantis Dr.Hauschka kremas. Naujasis Atspalvį suteikiantis dieninis kremas – tai saulės bučiniai Jūsų odai bet kuriuo metų laiku.  Niekada nebuvo taip paprasta rūpintis savo oda – ryte po odos valymo ir tonizavimo patepkite odą keliais lašeliais kremo ir liksite maloniai nustebusios: oda gaus reikiamą kiekį drėgmės, bus pamaitinta vertingais ekologiškais aliejais ir palepinta vaistažolių ekstraktais, o natūralūs mineraliniai pigmentai suteiks tolygų atspalvį, primenantį vasarišką įdegį. Kremas puikiai padengs matomų kraujagyslių tinklo nusėtą odą, paslėps pigmentines dėmes.

Saldžiųjų migdolų, žemės riešutų, abrikosų kauliukų ir avokadų aliejai, rožių, bičių ir karpažolių vaškai, jonažolių, perluočių bei kviečių gemalų ekstraktai ir vertingas rožių vanduo suteiks odai išties ypatingą ir prabangią priežiūrą.

O jeigu pageidaujate įdegio atspalvį reguliuoti pačios, naudokite Dr.Hauschka Skaidrų Bronzinį koncentratą, kurį sumaišiusios su savo dieniniu kremu išgausite norimo intensyvumo veido atspalvį. Bronzantu patogu padengti ir pečių, kaklo bei iškirptės odą, jis ypač gerai susilieja su kremu, nepalieka gumulėlių ir dėmių. Koncentruotoje priemonėje esantys alyvuogių aliejus, hamamelių bei perluočių ekstraktai, bičių vaškas ir natūralūs mineraliniai pigmentai prižiūri bei balansuoja odą.

Sveikai, saulės nubučiuotai odai ištisus metus – Dr.Hauschka Atspalvį suteikiantis dieninis kremas ir Skaidrusis bronzinis koncentratas! Ieškokite „Biotekoje"!

You are here