Bioteka

DRH

Šildantis ruduo su Dr. Hauschka kūno priežiūra

DH autumn_warmth_

Šiluma ir rūpestingas dėmesys. Truputis laiko, susitelkiant į save. Sąmoningai atsipalaiduoti iki pat pirštų galiukų. Skamba kaip popietė SPA? Galima sakyti, taip ir yra. Skirtumas tik toks, kad tuo galite mėgautis kiekvieną dieną, rytais ir vakarais, niekur neišeidamos iš savo jaukių namų – ir lepindamosi Dr. Hauschka kūno priežiūros priemonėmis. Kasdienė mūsų kūno priežiūros rutina yra paremta šiluma, dėmesiu ir Jūsų natūraliu ritmu.

Mokyklose visi mokėmės, kad normali kūno temperatūra yra apie 37 laipsniai Celsijaus, o žemesnė ar aukštesnė dažnai parodo, kad sergame. Nepaisant to, mūsų kūno temperatūra yra tokia pat ritmiška, kaip ir visas gyvenimas aplinkui. Ji aukščiausia būna 3 valandą po pietų, o žemiausia 3 valandą ryte.

Šiandienos pasaulyje mums dažnai trūksta elementarios šilumos – kartais dėl to, kad drabužiai pernelyg ploni, o kartais dėl patiriamo streso. Atvėsęs kūnas gali sukelti problemų norint užmigti ar nepertraukiamai išmiegoti per naktį. Naktį neretai galime išbūti visiškai budrūs, besiilgėdami šildančio vakaro atmosferos. Užmigti šaltomis pėdomis yra tiesiog neįmanoma.

Mes susitelkiame ties natūraliais ritmais ir pasitelkiame natūralią Dr. Hauschka kosmetiką, padedančią pasiekti sveika terminį ritmą. Pavyzdžiui, kai ryte atsikeliate, kapiliarai, esantys arti odos paviršiaus, susitraukia, o kūno šiluma įsicentruoja. Susijungiate su savo vidiniu ir pasijuntate nubudę. Tokiu dienos metu Dr. Hauschka citrinų ir citrinžolių priemonės yra tobulas pasirinkimas, norint jaustis įsicentravusiam ir žvaliam. Kai vakare gulatės į lovą, šiluma nori sugrįžti į Jūsų rankų ir kojų pirštų galiukus. Kraujagyslės, esančios arti odos paviršiaus, išsiplečia, o rankos ir kojos sušyla. Šildomoji pėdų vonelė su Dr. Hauschka vonios esencijomis puikiai atlieka šį darbą. Reguliarios pėdų vonelės gali pasitarnauti kur kas labiau nei tiesiog greitai sušildyti Jūsų kojas.  Jos padeda reguliuoti vidinę šilumą ir pasižymi ilgai išliekančiu poveikiu.

Po vonios esencijų idealu pasitelkti Dr. Hauschka kūno aliejus, kurie ištisus metus palaiko mūsų bazinį terminį ritmą. Jie gali įcentruoti šilumą, paleisti ją ir leisti jai tekėti. Mėgaukitės poveikiu, nedidelį kiekį aliejaus užtepę ant pilvo ar tik ant pėdų. Mažas naktinis ritualas, toks kaip šiltas apsikabinimas ar meilės kupinas bučinys, linkint saldžių sapnų. Tai yra Dr. Hauschka kosmetikos kultūra, skirta Jums.

Terminis ritmas arba kūno šilumos dinamika – Dr. Hauschka kūno priežiūros priemonėse

Kurdami kūno priežiūros priemones, Dr. Hauschka kūrėjai susitelkia ties šilumos dinamika. Keliamas klausimas, kokiu būdu galima palaikyti kūno šilumos apykaitą, tepant išorines priemones; kaip tą šilumą tinkamai paskirstyti ir kaip leisti jai pasišalinti. Skirtingai nei veido odą, kūną mes rengiame drabužiais, taigi ir kūno odos priežiūra turi būti visai kitokia nei veido odos.

Veido ir kūno oda pasižymi visiškai skirtingais ritmais. Natūraliam veido odos ritmui palaikyti naktį labai tinka vandens pagrindo priemonės, tuo tarpu kūno odą Dr. Hauschka kūrėjai palaiko atsižvelgdami į didžiulus vidinės kūno šilumos svyravimus. Kūno priežiūra siejasi su šiluma, palaikančia vidinį komfortą, todėl kūno priežiūros priemones turime rinktis, atsižvelgdami į tai, ar jos suteikia šilumos. Šildomojoje kūno kosmetikoje visuomet bus aliejų, kuriuos drąsiai galima tepti vakare prieš miegą.

Jeigu vakare pasitepate kūno aliejumi, o ryte nubundate sausesne nei norėtųsi oda, kitą kartą patariame iš karto po kūno aliejaus pasitepti ir Dr. Hauschka kūno kremo lašeliu. Dr. Hauschka kūno aliejai skirti būtent kūno šilumai. Tiesą sakant, kūno aliejus yra ne daugiau kaip koncentruota vasaros saulės šiluma, o pridėtinės vaistažolės leidžia aliejui patenkinti specifinius poreikius. Pavyzdžiui, norint įcentruoti kūno šilumą, rinkitės Citrinų ir citrinžolių kūno aliejų, tuo tarpu Dygiųjų slyvų aliejus padeda stimuliuoti šilumos gamybą kūne. Tiesiog įsiklausykite į savo kūną ir pajuskite, kokio poveikio iš aliejaus tikitės ryte, ir kokio norėtųsi prieš einant miegoti. Tinkamai įcentruota ir gerai sureguliuota kūno šiluma leis skaisčiai švytėti ir veido odai. Norėdami turėti glotnią, šiltą, minkštą veido ir kūno odą, turime rūpintis savo kūnu. Jeigu nestiprinsime savo kūno, galime ką norime daryti savo veidui, tačiau nepasieksime trokštamų rezultatų.

Sąmoningumas leidžia palaikyti vidinę kūno šilumą ir spinduliuoti ją išoriškai

Šiomis dienomis, kai daugelis žmonių dienas praleidžia dirbdami prie kompiuterio, susiduriama su pojūčiu, kad galva pernelyg įkaista, tuo tarpu rankos ir kojos nuolat šąla. Tinkama kūno priežiūra gali pasitarnauti ir šiais atvejais, perskirstant kūno šilumą. Levandų ir durpinių samanų aliejus ryte pasižymi apgaubiamuoju poveikiu, o vakarinė vonelė su levandų ir durpinių samanų esencija padeda suvirškinti visas mintis, kurios kamuoja po darbo dienos. Žinoma, tinkama kūno priežiūra neatstoja nuoširdaus įsiklausymo į save. Tikėtis, kad greitai sušilsime rankas, jas patrynę, ir tą šilumą ilgai išlaikysime, būtų tik saviapgaulė. Turime surasti tokį vidinį stimuliantą, kuris natūraliai atstatytų natūralią kūno šilumos pusiausvyrą. Puoselėjant kūną, labai svarbi yra savimonė.

Rūpinimasis savimi ir įsiklausymas į save yra Dr. Hauschka kosmetikos kultūros dalis. Žmonės šiandien trokšta sugrįžti prie odos priežiūros kultūros, tačiau ne per gausybę SPA siūlomų malonumų. Vietoje to, gerovę galime pasiekti per kažko atsisakymą, praleidimą. Sąmoningai mėgaujantis kažkuo konkrečiu negu ištaškant save per visą puokštę pramogų. Dr. Hauschka priemonės gali leisti sąmoningai išgyventi akimirkas ir įvykius. Svarbu ir tai, kokiu būdu mes tas priemones naudojame ir tepame ant kūno. Ką galvojame tą akimirką, kokią žinutę nešame? Kosmetikos priemonės gali veikti kaip stimulas skirti sau vertingo dėmesio ir sąmoningai save formuoti ir kurti savo gyvenimą. Į Dr. Hauschka kosmetikos kultūrą taip pat įeina ir atsakomybė už gamtą, atsakomybė už veiksmus. Taip pat susigrąžinama atsakomybė ir už save patį, spinduliuojant šilumą, draugiškumą ir entuziazmą. Tai, kaip save vertinu ir kaip su savimi elgiuosi, veikia ir kiekvieno mūsų susitikimus su kitais žmonėmis.

DH autumn_warmth_2

Atpalaiduojamoji pėdų vonelė prieš miegą

Dr. Hauschka produktų vadovė Florian Junge pasakoja: „Negaliu užmigti, kol mano pėdos šaltos. Taigi dažnai pasilepinu pėdų vonele, kurios metu galiu patogiai sėdėti ir tiesiog atsipalaiduoti. Užsimerkiu ir mėgaujuosi akimirkomis tol, kol pačiai to norisi. Absoliučioje tyloje be jokių dirgiklių. Jeigu noriu, naudoju citrinų ir citrinžolių vonios esenciją, gerinančia kraujotaką po ilgo vaikščiojimo, arba pamirkau pėdas su rožių vonios esencija, ruošdamasi pėdų ir kojų nagų procedūroms."

„Kruopščiai pasiruošiu savo pėdų vonelei. Šalia pasidedu minkštą švarų rankšluostį, į kurį galėsiu susukti pėdas, ką tik ištrauktas iš vandens, ir šiltų kojinių porą. Vandens temperatūrą pasirenku kiek šiltesnę nei savo pėdų. Tokia temperatūra jas intensyviau stimuliuoja. Išsirenku norimą Dr. Hauschka vonios esenciją ir įpilu 1-2 kamštelius į šiltą pėdų vonelės vandenį."

Dr. Hauschka vaizdo įrašas: procedūra pėdoms.

Dr. Hauschka kūno priežiūros priemonių – kūno kremų, aliejų ir vonios esencijų – visą asortimentą rasite parduotuvėse Bioteka ir internete.

You are here