Bioteka

DRH

Dr. Hauschka: kai makiažo priemonės susitinka su menu

dh purple_light_1

Keletui atspalvių susiliejus tarpusavyje gali nutikti nuostabių dalykų. Natūralios kosmetikos pionieriai, Dr. Hauschka, širdimi jaučiasi artimi menui jau nuo 1967 pradžios.

Vakarykštę dieną ir šį rytą skiria purpurinės spalvos ruožas. Trumputis periodas prieš prasidedant naujai dienai. Magiška akimirka. Kupina tiesos ir alsuojanti galimybėmis. Tokia pažįstama, tačiau visuomet nauja. Žavūs subtilių rožių, efektingų alyvų ir sodraus violeto atspalviai tobulai dera naujojoje Dr. Hauschka riboto leidimo makiažo priemonių kolekcijoje Purple Light, kuri yra gerokai daugiau nei tiesiog penkios makiažo priemonės. Purple Light stebina savo tekstūromis, šilkiniais potėpiais, įtaigiais aromatais, puoselėjančiomis formulėmis, mineraliniais pigmentais, vaistažolių estraktais ir... menišku prisilietimu.

Kai makiažo priemonės, turinčios savų estetinių siekių, susitinka su menu ir visais jo skirtingais aspektais, galima pasiekti stebuklingų rezultatų. Štai kodėl šios makiažo priemonės atspindi ir dalelę švedų menininkės Emma Lindström, sukūrusios Purple Light pakuočių dizainą. Produkto vadovė Nadja Wagner, atsakinga už naująjį Dr. Hauschka įvaizdį, pasakoja "Toks ir buvo užmanymas. Šiuo įvaizdžiu mes ne tik norime žmones įkvėpti spalvomis, tačiau ir per kiekvienos moters unikalumą leisti suspindėti jos asmenybei, jos gyvenimui. Norime įkvėpti moteris ir parodyti pagarbą kiekvienai skirtingai asmenybei".

Emma Lindström meistriškai derina skirtingas spalvas ir per jas išreiškia savo vidinį pasaulį nepaprastai gražiais tapybos darbais. "Man menas yra laisva ir saugi erdvė, kurioje galiu išreikšti savo jausmus. Man dažnai sunku tai padaryti žodžiais. Per savo meną atradau galingą ir tiesioginę kalbą. Dirbu labai spontaniškai. Neplanuoju savo paveikslų; tiesiog imuosi darbo. Taigi iš anksto niekada tiksliai nežinau, ką sukursiu. Viskas nutinka labai intuityviai. Duodu savo įkvėpimui erdvės vystytis. Šiuo atžvilgiu spalvos yra labai svarbios; jos man turi didžiulę įtaką kaip ir muzika. Susiliejus keletui skirtingų spalvų gali gautis nuostabus rezultatas. Būtent taip ir nutiko kuriant dizainą riboto leidimo Purple Light pakuotėms," pasakoja menininkė, taip pat ir esanti šios makiažo kolekcijos veidas.

dh purple_light_2

Paveikslas, panaudotas kaip Purple Light pakuočių pagrindas, gimė per beveik tris savaites menininkės namų studijoje Göteborg'e ir žaliame Pietų Pranūzijos sode. Kai Dr. Hauschka Emma'i pasiūlė bendradarbiauti, iš karto nebuvo sulaukta teigiamo atsakymo iš tapytojos. „Iki šiol niekuomet nesu patyrusi fotosesijos ar išreiškusi save tokiu būdu komerciniais tikslais, taigi turėjau padirbėti su vidiniais nusistatymais, tokiais kaip pasitikėjimas savimi ir panašūs dalykai... Tačiau kai pasidomėjau apie Dr. Hauschka ir jų viziją, tiesiog negalėjau atsakyti „ne". Rūpinimasis gamta man taip pat yra labai artimas. Tai buvo galimybė, kuriai negalėjau atsukti nugaros ir dabar tik džiaugiuosi, kad jos neatsukau," pasakoja Emma ir priduria: "Tai buvo visiškai nauja patirtis, o naujos patirtys, manau, yra be galo svarbios. Man didžiulį įspūdį paliko darbas su makiažo priemonių spalvomis ir tekstūromis; jos man suteikia progą komunikuoti skirtingus mano asmenybės aspektus išoriniam pasauliui. Iš pradžių kiek atsitraukiau, tačiau netrukus susigrąžinau pasitikėjimą. Visa fotosesija man buvo nepaprastai smagi. Nežinau, ar tai dėl spalvų, tačiau studijoje vyravo puiki dinamika ir daugybė pozityvios energijos."

Apibendrindama savo patirtį Emma užbaigia: "Tikiu tuo, jog viskas vyksta taip, kaip turi būti. Po to, kai priėmiau sprendimą atsiduoti menui ir būti menininke, patyriau ir šilto, ir šalto, galiausiai supratusi, kad viskas tiesiog vyksta taip, kaip ir turi vykti. Dažnai dalykai išsisprendžia patys, kartais visai netikėtu būdu, jeigu tik išsaugai tikėjimą. Taip pat išmokau pasitikėti savo intuicija ir neatsiduoti baimėms bei abejonėms. Jeigu priimi nežinojimą, ką atneš kita diena, viskas tampa nuotykiu!"

Riboto leidimo makiažo kolekcija Purple Light – tai:

Medija

You are here