Bioteka

zimols jason1

Tokia turi būti tobula dantų pasta – JĀSÖN Naturals

 jason teeth

Prisiminimai iš darželio laikų: prie kriauklių išrikiuotos plastmasinės stiklinaitės-grybukai, o iš jų kyšo maži vaikiški dantų šepetėliai. Taip, tuomet mes, vaikai, privalėjome turėti dantų šepetėlius, o auklėtoja mus mokė taisyklingai valytis dantukus. Tik juos valėme ne dantų pasta, o baltais ir puriais milteliais. Puikiai pamenu jų mėtinį aštroką skonį. Niekas tuomet nesidomėjo dantų valymo miltelių sudėtimi, o be reikalo. Pasirodo, jie yra sudaryti iš kreidos, valgomosios sodos, aliuminio chlorido (!), kvapiųjų medžiagų (toli gražu ne natūralių). Maži vaikai gali jų įkvėpti, o tai jau kelia pavojų sveikatai.

Miltelių laikai, laimei, jau seniai praeitis. Dabar mes galime rinktis iš gausybės dantų pastų – nuo jautrumą mažinančių iki balinamųjų. Tačiau galbūt daugelio jų sudėtis ir pavojingumas sveikatai nedaug skiriasi nuo minėtų miltelių? Prekybos centruose vargu ar rasite dantų pastą, kurios sudėtyje nebūtų SLS – Sodium Laureth (Lauryl) sulfato, putojimą sukeliančios medžiagos. Dar vienas aktyvusis ir odontologų išgirtas bei primygtinai siūlomas ingredientas – fluoridas, dėl kurio naudos sveikatos šiandien stipriai abejojama. Moksliškai įrodyta, kad fluoridas ne tik nestabdo dantų ėduonies formavimosi, bet yra ir neurotoksinas, kuris kenkia smegenims, silpnina atmintį, yra siejamas su daugelio nervinių ligų išsivystymu. Jeigu fluoridas Jums yra būtinas, t.y. odontologas rekomendavo naudoti dantų pastą su šiuo elementu, elkitės atsakingai – neperdozuokite. Verta turėti dvi ar netgi daugiau skirtingų dantų pastų, o pastą su fluoridu vartoti pakaitomis su kita, jo sudėtyje neturinčia.

„Bioteka" siūlo išbandyti natūralias JĀSÖN dantų pastas ir skalavimo skysčius, kurie sulaukė pripažinimo visame pasaulyje. Esame tikri, kad viena iš šių pastų taps Jūsų ištikima dantų sveikatos sergėtoja. Pastas ir skalavimo skysčius gali naudoti visa šeima – jie tinkami ir vaikams nuo 2 m. amžiaus.

Rinkitės iš:

JTOOTH large_1JĀSÖN Powersmile pipirmėčių skonio balinamoji dantų pasta

Bambuko milteliai, kalcio karbonatas, valgomoji soda, silicis aktyviai saugo nuo ėduonies ir švelniai balina dantis. Greipfruto sėklų ir perilos sėklų ekstraktai kovoja su kenksmingomis cukraus rūgštimis, o pipirmėčių aliejus nuostabiai atgaivina kvėpavimą.

JĀSÖN Sea Fresh šalmėtės skonio stiprinamoji dantų pastahc-122 1z

Žaliai melsvi dumbliai (Aphanizomenon Flos-Aquae), turtingi kalcio, baltymų ir antioksidantų, stiprina Jūsų dantis ir dantenas. Šaltmėtės ir petražolių ekstraktai užtikrina gaivų ir švarų burnos kvapą. Bambuko milteliai, kalcio karbonatas ir silicis balina dantis ir pašalina susikaupusias apnašas, nekenkdami emaliui.


jason powersmilewhitening_JĀSÖN Powersmile balinamasis dantų gelis su Q10

Bambuko milteliai, kalcio karbonatas, valgomoji soda ir silicis švelniai balina dantis. Fluoridas (0,76%) stiprina dantų emalį, o kofermentas Q10 ir alavijų gelis malšina dantenų uždegimą.

* – naudokite šią pastą, rekomendavus specialistui

JĀSÖN Sea Fresh stiprinamasis dantų gelis su Q10

JCQ10SEA large

Žaliai-melsvi dumbliai (Aphanizomenon Flos-Aquae), turtingi kalcio, baltymų ir antioksidantų stiprina Jūsų dantis ir dantenas. Šaltmėtės ir petražolių ekstraktai užtikrina gaivų ir švarų burnos kvapą. Fluoridas (0,76%) stiprina dantų emalį, o kofermentas Q10 ir alavijų gelis malšina dantenų uždegimą.

* – naudokite šią pastą, rekomendavus specialistui

JTPHM largeJĀSÖN Healthy mouth su ėduonimi kovojanti dantų pasta

Ši pasta aktyviai saugo dantis ir dantenas nuo kenksmingo cukraus rūgščių poveikio. Arbatmedžio aliejus pasižymi su mikrobais kovojančiomis ir antiseptinėmis savybėmis, padeda apsaugoti burnos ertmę nuo bakterijų dauginimosi ir užkerta kelią parodontozei. Greipfruto sėklų ir perilos sėklų ekstraktas saugo nuo ėduonies, o alavijų gelis ramina sudirgusias dantenas. Cinamono aliejus atgaivina kvėpavimą.

JĀSÖN Nutrismile emalį atstatanti dantų pastaJASON NutriSmile_Enamel_Defense_All_Natural_Toothpaste_119g_1371563783.png

Šioje pastoje gausu aukšo aktyvumo vitamino C, kuris kasdien stiprina Jūsų dantų emalį. Bambuko milteliai, kalcio karbonatas, valgomoji soda, silicis aktyviai saugo nuo ėduonies ir švelniai balina dantis. Apelsinų, mėtų ir cinamono aliejai akimirksniu atgaivina kvėpavimą

Išsivalę dantis, nepamirškite ir skalavimo skysčio – jis padės pašalinti maisto likučius iš sunkiai pasiekiamų burnos ertmės vietų ir užtikrins gaivų kvėpavimą. Pasirinktu JĀSÖN skalavimo skysčiu skalaukite burną 20-30 sekundžių kelis kartus per dieną.

JAS-01550-5JĀSÖN Powersmile pipirmėčių skonio burnos skalavimo skystis

JAS-01560-5

Natūrali vitamino C forma – kalcio askorbatas – kartu su pipirmėčių aliejumi ir mentoliu atgaivina kvėpavimą. Greipfruto ir perilos sėklų ekstraktai užkerta kelią ėduonies formavimuisi, o alavijų gelis ramina sudirgusias dantenas. Skalavimo skysčio sudėtyje NĖRA alkoholio, sacharino ir gliuteno.

 

JĀSÖN Healthy mouth cinamono ir gvazdikėlių skonio burnos skalavimo skystis

Greipfruto ir perilos sėklų ekstraktai užkerta kelią ėduonies formavimuisi, o galingas arbatmedžio aliejus, kuris yra antiseptikas, padeda apsaugoti burnos ertmę nuo bakterijų dauginimosi ir užkerta kelią parodontozei. Alavijų gelis malšina dantenų uždegimą, o gvazdikėlių ir cinamonų aliejų derinys užtikrina gaivų burnos kvapą. Skalavimo skysčio sudėtyje NĖRA alkoholio, sacharino ir gliuteno.

JĀSÖN Nutrismile emalį atstatantis burnos skalavimo skystis

Natūrali vitamino C forma – kalcio askorbatas – atstato dantų emalį. Greipfruto ir perilos sėklų ekstraktai užkerta kelią ėduonies formavimuisi, o alavijų gelis ramina sudirgusias dantenas. Apelsinų ir cinamono aliejai garantuoja puikų skonį ir gaivų kvėpavimą. Skalavimo skysčio sudėtyje NĖRA alkoholio, sacharino ir gliuteno.

You are here