Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Holivudo eko hitas pasitikintiems savimi Lietuvos vyrams

cover3

Kasdien Jūs esate geriausios formos. Jūs neįpratęs prie nuolaidžiavimo sau, silpnumo akimirkų ir atsikalbinėjimų. Esate aukščiausioje lygoje ir tikitės iš savęs geriausių rezultatų. Kiekvienas rytas – naujų iššūkių ir žygdarbių pradžia! Norėdamas išlikti tokiose aukštumose, turite atrasti patikimus ir tobulus sąjungininkus.

John Masters Organics – pripažintas stiliaus guru – pagaliau sukūrė veido priežiūros priemonių seriją vyrams! Dirbdamas ties sudedamosiomis priemonių dalimis, John'as dar kartą įsitikino, jog geriausi ingredientai auginami ekologiniuose ūkiuose ir įgyjami pagal sąžiningos prekybos (Fair Trade) programą. Aukščiausia ingredientų kokybė – tai prioritetas, nulemiantis galutinio produkto efektyvumą, harmoningą poveikį odai ir unikalią aromatinę kompoziciją.

Holivudo žvaigždės aktyviai dalyvavo naujos linijos kūrime. Kūrėjas įdėmiai klausėsi jų pageidavimų. Pagrindinis reikalavimas – greitas ir efektyvus priemonių naudojimo būdas. Joks vyras nenori rytais gaišti ilgų valandų vonioje ir apsistatyti daugybe priemonių buteliukų. Būtent todėl John Masters Organics linijoje vyrams yra tik du produktai, kurie yra universalūs ir patogūs naudoti. Greita, efektyvu, gaivu ir garantuotai pakelia nuotaiką – šitaip galima apibūdinti naująją seriją.

Aktorius Jake Gyllenhaal, būdamas John Masters Organics kosmetikos gerbėju ilgus metus, labai apsidžiaugė, galėdamas išmėginti naująsias priemones. Jos aktoriui be galo patiko, kaip ir galimybė sutaupyti vietos ir laiko – nuo šiol jie visuomet lydi Jake'ą ir grimo kambaryje, ir namų vonioje.

john-masters-Mens-Shave-FoamJohn Masters Organics prausimosi ir skutimosi putos veidui, 177 ml (John Masters Organics NEW Eucalyptus & Agave Face Wash & Shaveaftershave-moisturizing-cream-men-organics

Australijos eukaliptai vėsina ir gaivina odą, levandos ir hamameliai ramina ir atstato odos drėgmės pusiausvyrą. Alavijai ir agavos vaisiai šalina paraudimus, o azijinės centelės suteikia gyvybingumo impulsą ir stabdo raukšlių atsiradimą.Du ritualai, kurie yra neatsiejama kiekvieno vyro ryto dalis, sujungti į vieną paprastą veiksmą. Švelnios putos valo odą bei leidžia peiliukui kruopščiai pašalinti plaukelius nuo veido, taip pat gaivina ir prisotina nuostabaus eukaliptų aromato.

John Masters Organics Drėkinamasis kremas ir priemonė po skutimosi, 89 ml (John Masters Organics NEW Eucalyptus & Agave Moisturizer & Aftershave)

Drėkinamasis losjonas veikia dviguba jėga – alavijai drėkina, o eukaliptai gaivina odą. Slaptasis priemonės ginklas – kruopštus augalų pasirinkimas. Natūralios kilmės hialurono rūgštis akivaizdžiai lygina raukšleles. Antioksidantai rozmarinai ir guarana neutralizuoja laisvuosius radikalus ir saugo nuo odos senėjimo. Azijinės centelės mažina uždegimą ir atkuria natūralų odos apsauginį barjerą.

 

You are here