Bioteka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Odė galvos odai – John Masters Organics Scalp Treatment plaukų priežiūros priemonės

JMO Bioteka_lt 

Pavasarį žolė auga tyliai ir sparčiai. Per kelias dienas buvusi juoda žemė pasidengia besikalančiais sodriai žaliais ir naujos gyvybės kupinais žolės stiebeliais. Pamažu jie auga ir stiprėja, o vasaros pradžioje pasiekia savo klestėjimo ribą. Maistingų medžiagų prisotinta dirva atiduoda žolei gyvybinę energiją.

 Kaip Jums atrodo, ar mūsų plaukų augimas primena žaliųjų lapelių stiebimosi į dangų procesą? Panašumų galima atrasti tame, jog augant stipriems ir gražiems plaukams, „dirva", tai yra, plauko svogūnėlis, esantis po oda, turi būti nepažeistas ir sveikas – būtent jis suteikia plaukui gyvybinės energijos. Tačiau, skirtingai nuo žolės augimo, kuomet nauji augalo sluoksniai tarsi apauga senuosius (kuo aukštesnė žolė, tuo lapai tvirtesni ir stipresni), plaukas auga, ląstelėms jį užpildant „iš apačios". Dėl šios priežasties itin svarbu yra nuolat rūpintis galvos oda – plauko augimo „lopšiu", iš kurio jis semiasi maitinamųjų ir drėkinamųjų medžiagų.

Neatsitiktinai artėjant pavasariui ir daugeliui patiriant energijos trūkumą, John Masters Organics pristato savo plaukų priežiūros liniją Scalp System. Pagrindinis akcentas joje – rūpinimasis galvos oda, kas savo ruožtu padeda sveikų ir gražių plaukų augimui. Dvi visiškai naujos priemonės bei didesnio dydžio klasika tapęs produktas gali būti naudojami ir kaip intensyvios priežiūros dalis (naudojant vietoj įprastų priemonių), ir kaip papildomo plaukų augimą skatinančios ir galvos odos riebalų pusiausvyrą atkuriančios priemonės.

John Masters Organics Scalp galvos odą stimuliuojantis šampūnas su šaltmėtėmis

Skaistinamasis šampūnas palaiko sveiką galvos odos būklę ir skatina plaukų augimą. Šeši sertifikuotuose ekologiškuose ūkiuose išauginti augaliniai komponentai pašalina riebalų perteklių ir stimuliuoja galvos odą, o sojos baltymai intensyviai drėkina plaukus.

Depurif shampoo

Esminiai ingredientai:

Šaltmėtės ir pipirmėtės – skaistina galvos odą ir spartina plaukų augimą

Spiraea ulmaria – natūraliai sutraukia poras, stabdo plaukų slinkimą

Eukalipto aliejus – veikia antibakteriškai ir slopina uždegimus

Cinkas – saugo galvos odą ir mažina jos sudirgimus

Sojos baltymai – stiprina plauko folikules

Guaras – natūraliai storina plaukus, padidina jų apimtį, išlaiko drėgmę ir suteikia žvilgesio

Naudojimas:

Naudokite šampūną taip dažnai, kaip Jums to norisi. Masažuokite sudrėkintus plaukus nedideliu šampūno kiekiu 1-2 minutes ir kruopščiai išskalaukite. Vėliau plaukus ištepkite kondicionieriumi: ploniem plaukam naudokite Citrinų ir aitriųjų apelsinų kondicionierių arba Rozmarinų ir pipirmėčių kondicionierių; banguotiems ir sausiem plaukams – Levandų ir avokadų kondicionierių, o pažeistiems – Medaus ir kinrožių regeneruojamąją priemonę.

John Masters Organics Scalp galvos odą valantis serumas

Gerina galvos odos kraujotaką. Šio profesionalaus grožio salono klasės serumo sudėtyje yra gausu ekstraktų ir aliejų, kurie puoselėja ir ramina sudirgusią, pažeistą galvos odą ir tuo patserum metu šalina odos sebumo perteklių ir kitus nešvarumus. Puikiai tinka galvos odos masažams.

Esminiai ingredientai:

Šaltmėtės i pipirmėtės – skaistina galvos odą ir spartina plaukų augimą

Šliaužiančiųjų bruknuolių lapų ekstraktas – pasižymi antibakteriniu poveikiu, atpalaiduoja galvos odą

Spiraea ulmaria – natūraliai sutraukia poras, stabdo plaukų slinkimą

Vitamino B kompleksas - padeda atstatyti drėgmę, saugo nuo pleiskanų susidarymo ir sulėtina plaukų slinkimo procesus

Naudojimas:

Po galvos plovimo 2-4 lašelius (arba daugiau, jei reikia) serumo tolygiai įmasažuokite į galvos odą ir nenuskalaukite. Naudokite 1-2 kartus per savaitę arba po kiekvieno plovimo.

John Masters Deep Scalp Plaukų apimtį didinanti ir slinkimą stabdanti priemonė, 125 ml

scalp-follicle-treatment-volumizerSkatina sveikų plaukų augimą. 17 sertifikuotuose ekologiškuose ūkiuose išauginti augaliniai komponentai ir eteriniai aliejai gerina galvos odos būklę ir prisotina ją maitinamųjų medžiagų. Priemonė pagerina galvos odos kraujotaką, mažina riebalų susidarymą ir saugo nuo laisvųjų radikalų. Tinka ir plaukų formavimui, kadangi akivaizdžiai padidina plaukų apimtį.

Esminiai ingredientai:

Čiobrelis – stimuliuoja galvos odą ir veikia antiseptiškai

Islandinė kerpena – natūraliai valo odą nuo toksnių

Arnika – gydo galvos odą, slopina uždegimus

Che qian zi – malšina sudirgimus

Gotu kola – veikia priešuždegimiškai

Rozmarinas – didina plaukų apimtį ir skatina jų augimą

Naudojimas:

Po plaukų plovimo purkškite priemonę kuo arčiau šaknų ir tolygiai paskirstykite pirštais, nenuskalaukite. Naudokite po kiekvieno plovimo, ypač paūmėjus plaukų slinkimui.

„Bioteka" parduotuvėse rasite visas šias John Masters Organics priemones.

You are here