Bioteka

Logona Zimoli

Nominacija – patirtis ir kompetencija odos priežiūroje. Laimėtoja – Logona Daily Care serija!

baneris-700x294

Jei augalams būtų teikiami apdovanojimai už indėlį odos priežiūros ritualams, vienas iš neabejotinų kandidatų būtų alavijas. Dar žavioji Kleopatra naudojo šį visžalį augalą savo grožio procedūroms. Patyręs Vokietijos ekologiškos kosmetikos gamintojas Logona įtraukė alaviją į kiekvieno kasdienei kūno ir veido odos priežiūrai skirto produkto sudėtį ir pavadino šią seriją Daily Care.

Vargu ar nuostabioji viliokė Kleopatra svarstė apie alavijo poveikį odos struktūrai. Greičiausiai tai buvo intuityvus augalo naudojimas, matant akivaizdžius teigiamus rezultatus. Šiuolaikinės moterys pasiryžusios studijuoti vieno ar kito ingrediento efektyvumą. Jos žino, kad viršutinis odos sluoksnis – epidermis – yra pagrindinė odos apsauga nuo išorinio poveikio. Per jį oda gauna reikalingą drėgmę ir maitinamąsias medžiagas. Alavijo biocheminė sudėtis yra tokia, kad jo ekstraktą arba sultis oda sugeria kelis kartus greičiau ir keturis kartus giliau negu paprastą vandenį. Tačiau tai dar ne visos nuostabiosios alavijo galios! Moksliškai įrodytos ne tik vertingą drėgmę užtikrinančios augalo savybės – jame taip pat gausu beta-karotino, vitaminų C, E, B12, mineralų kalcio, magnio, vario, cinko, chromo, seleno, taip pat fermentų ir nepakeičiamų riebalų rūgščių. Be to, alavijas padeda aktyvuoti toksinų šalinimą iš organizmo.

Logona Daily Care serija su ekologiškais alavijais ir verbenomis yra skirta kasdienei kūno ir veido odos priežiūrai. Dėl savo unikalių savybių produktai tinka visų tipų odai ir visiems šeimos nariams, net ir patiems mažiausiems. Šios medžiagos balansuoja riebią, drėkina sausą ir ramina jautrią odą, taip pat užtikrina odos apsaugą nuo šalčio ir kitų nepalankių aplinkos veiksnių.

Verbena, kuri papildo alavijų drėkinamąją galią, pasižymi gaiviu ir raminančiu citrusiniu aromatu.

aloe daily_care-700x294

Šioje serijoje yra:

Logona Daily Care dušo gelis su ekologiškais alavijais ir verbenomis– tai gaivaus ir subtilaus aromato prausiklis, kuris švelniai putoja ir nesausina odos.

Logona Daily Care kūno losjonas su ekologiškais alavijais ir verbenomis – kompozicija iš odą minkštinančių ir lyginančių komponentų, tokių kaip taukmedžio sviestas, alavijų lapų sultys ir gaivi verbena, užtikrina ilgalaikę odos apsaugą ir drėgmę. Losjonas greitai susigeria ir puikiai tinka kasdieniam naudojimui.

Logona Daily Care kūno aliejus – idealus keleto ekologiškų aliejų, alavijo ir verbenos ekstraktų derinys, tinkantis masažui, odos drėkinimui ir valymui.

Logona Daily Care kremas su ekologiškais alavijais ir verbenomis – giliai drėkina ir maitina veido ir kūno odą, prisotindamas ją malonaus ir gaivaus aromato. Nuostabus draugas kelionėse, kuomet nesinori vežtis atskirų priemonių kūno ir veido priežiūrai.

Logona Daily Care rankų muilas su ekologiškais alavijais ir verbenomis – aukštos kokybės putojamosios medžiagos, raminantis alavijas ir medetkos bei gaivos kupina verbena suteikia idealią priežiūrą ir švarą net sausai ir sudirgusiai rankų odai. Tinka dažnam naudojimui.

Logona Daily Care rankų kremas su ekologiškais alavijais ir verbenomis – simondsijų ir alyvų aliejai, taukmedžio sviestas maitina ir drėkina odą. Kremas greitai susigeria į odą, nepalikdamas riebios plėvelės ir minkštindamas odą.

verbena daily_care-700x294

Logona Daily Care šampūnas su ekologiškais alavijais ir verbena – tinka visų tipų plaukams ir dažnam plovimui. Lengvos putojamosios medžiagos ir vertingi augaliniai ingredientai suteikia plaukams žvilgesio ir purumo.

Logona Daily Care kondicionierius su ekologiškais alavijais ir verbena - drėkinamasis alavijas, gaivi verbena, puoselėjamieji simondsijų ir migdolų aliejai suteikia plaukams glotnumo ir palengvina iššukavimą.

Logona Daily Care purškiamasis dezodorantas su ekologiškais alavijais ir verbena – gaivus citrusinis aromatas lepina Jūsų odą, sukurdamas natūralią apsaugą visai dienai. Dezodorantas netrikdo natūralaus odos kvėpavimo.

Linkime Jums ir Jūsų šeimai pajausti alavijo galią kartu su Logona Daily Care!

vanilla daily_care-700x294

You are here