Bioteka

Jacobs copy

Granaimun – Jūsų imuniteto draudimo polisas

Granaimun naujas„Šiais metais nesirgsime!", nutarėme visu kolektyvu ir jau nuo rudens pradėjome ruoštis kovai su bacilomis. Nelengva užduotis, žinant, kad žiemos metu didžiąją laiko dalį teks praleisti patalpose, kuriose virusai laksto žaibišku greičiu. Kaip ruošėtės Jūs? Šaukštais sėmėte medų, kapojote česnakus ir citrinas, valgėte spanguoles ir bruknes? Šių dalykų nepamiršome ir mes, tačiau geriausiu mūsų imuniteto draugu tapo Granaimun!

Alternatyvi organizmo apsauga

Pagrindinė užkarda virusinių ligų sukėlėjų kelyje yra mūsų gleivinė ir kvėpavimo takai. Įveikę juos, jie pradeda kovoti su mūsų imunine sistema. Kuomet atėję į vaistinę ar pas šeimos gydytoją klausiate patarimo, kaip sustiprinti organizmą, dažniausiai gaunate atsakymą, jog derėtų stiprinti imunitetą ir vartoti vitaminus ir maisto papildus, kurie aktyvina gynybines organizmo jėgas. Atrodo, savaime suprantama!

O ar kada nors susimąstėte, kad galėtumėte apsaugoti save, vartodami natūralų maisto papildą, kuris ne tik stiprintų imuninę sistemą, bet ir neįleistų į organizmą nė vieno viruso ir mikrobo? Kitaip tariant – suteiktų dvigubą apsaugą organizmui ir sunaikintų įsibrovėlius jiems lūkuriuojant prie durų, apsaugodamas burnos gleivinę? Džiugi žinia – toks papildas egzistuoja! Tai Vokietijoje pagamintas ir užpatentuotas Dr.Jacobs Granaimun eliksyras. Su juo Jums nebus baisūs netgi mikroskopinio dydžio ligų sukėlėjai!

Granaimun sudėtyje – natūralūs fermentuoti granatų, šeivamedžio uogų polifenoliai, mikroelementai cinkas ir selenas bei vitaminai D ir A. Granaimun eliksyrą gali vartoti visa šeima: jis tinka net mažiems vaikams (nuo 1 metų).

Granato ir šeivamedžio uogų polifenoliai – galingi antioksidantai, stabilizuojantys imunitetą, o reguliariai vartojant kelis kartus didiną paties organizmo atsparumo jėgą. Dėka daktaro Jacobs užpatentuotos probiotinių bakterijų fermentacijos juos greitai ir lengvai pasisavina organizmas. Granatų polifenoliai žudo A gripo virusus ir apsaugo nuo jų dauginimosi.

Vitaminas D – atsako už imuninės sistemos ląstelių vystymą ir aktyvizavimą.

Vitaminas A - stiprina gleivinę

Cinkas ir selenas – reikalingi imuninės sistemos greitam pusiausvyros atstatymui.

Granaimun unikalumas

GranaImun-200Esminis Granaimun skirtumas nuo kitų imunitetą stiprinančių maisto papildų:

Jis veikia dviem etapais: iš pradžių lokaliai burnos ir gerklės gleivinės stiprinimui, o paskui per virškinimo sistemą – visame organizme. Granaimun komponentai veikia sinergiškai, stiprindami vieni kitų poveikį, bei itin greitai! Tai labai svarbu duodant eliksyro vaikams – juk nori būti tikri, kad Jūsų darželinukai ir mokyklinukai būtų apsaugoti visą dieną!

Granaimun vartojimas

1- 4 metai: maksimali paros dozė 0,9 ml (3 x 7 lašai = 21 lašas).

4-7 metai: maksimali paros dozė 1,5 ml (3  x 12 lašai = 36 lašai).

7-10 metų: maksimali paros dozė 2,1 ml (3 x 17 lašai = 51 lašas).

10-13 metų: maksimali paros dozė 2,7 ml (3  x 23 lašai = 69 lašai).

Nuo 13 metų ir suaugusiems: 3 ml (3 x 25 lašai = 75 lašai)

Granaimun eliksyro nereikia skiesti. Įlašinę reikiamą kiekį į šaukštelį kuo ilgiau palaikykite eliksyrą burnoje, kad sustiprintumėte gleivinę, ir lėtai nurykite. Maksimaliai gero rezultato pasieksite, jei eliksyrą vartosite 3 kartus per dieną, kaip nurodyta.

Granaimun visuomet rasite „Biotekoje"!

You are here