Bioteka

FITNE - šokiruokite organizmą natūraliais vitaminais!

fitne www

Mano kaimynas kiekvieną savaitgalį šokinėja parašiutu. Šeštadienio vakarais dažnai matau jį grįžtantį – kas kartą rakindamas namų duris jis su dideliu entuziazmu pasakoja apie patirtus įspūdžius ir kviečia prisijungti prie pramogos. Jis sako, jog to jausmo su niekuo nesupainiosi – kai vėjas švilpia ausyse staigai besleidžiant, atrodo, jog tu matai ir gali viską. Panašiai jaučiasi ir mūsų kūno ląstelės, gavusios papildomą pliūpsnį deguonies, o kartu ir vitaminų ir mineralų. Žaliuojančių augalų ir tvirtų uolienų jėga vienoje dėžutėje - natūraliuose FITNE maisto papilduose.

Aukščiausia kokybė yra pagrindinis FITNE prioritetas – šie maisto papildai yra sudaryti iš holistinių žaliavų kombinacijų, kurios yra artimos žmogaus organizmui, dėl ko taip lengvai pasisavinamos. Holistika remiasi homeopatiniais principais ir gydo ne pasekmes, o šalina priežastis, sukėlusias neigiamą savijautą. FITNE maisto papildus galite vartoti kaip organizmą profilaktiškai stiprinančią priemonę, taip pat ligos metu ar persirgus. Visuomet, kai tai yra įmanoma, FITNE maisto papildų sudėtinės dalys yra atrenkamos iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Atraskite natūralius maisto papildus, kurie gaminami be jokių sintetinių skonio ir aromato stipriklių, GMO, konservantų, kvapiųjų medžiagų. Dauguma parduotuvėse „Bioteka" siūlomų FITNE papildų yra augalinės kilmės, be to, jie tinka ir gliuteno bei laktozės netoleruojantiems žmonėms (išimtis – maisto papildas žarnyno veiklai „Darm Plus", kuriame yra laktozės ir išrūgų). Palaikykite tvarią verslo praktiką – FITNE savo gamyboje naudojasi atsinaujinančiais šaltiniais, žaliavos yra suyrančios gamtoje, o pakuotės, jei tik įmanoma – pagamintos iš perdirbtų medžiagų.

Nėštumas. Daugumoje FITNE produktų yra natūralių žaliavų, kurias organizmas lengvai absorbuoja ir pasisavina nėštumo metu. Dėl ypatingų nėščiųjų ir žindyvių organizmo poreikių specifiniams vitaminams ir mineralams reikėtų pasikonsultuoti su savo gydytoju – kartais maisto papildų gali nepakakti.

Diabetas. Jeigu sergate diabetu ir norite vartoti tam tikrus maisto papildus, vadovaukitės tomis maistingumo vartojimo instrukcijomis, kokias gavote iš savo gydytojo.

Vaikai. "Bioteka" parduotuvėse parduodamuose FITNE maisto papilduose yra tik tokios sudėtinės dalys, kurias lengvai toleruoja vaikai. Kadangi šie maisto papildai iš esmės yra sukurti suaugusiųjų vartojimui, vaikams gali reikėti sumažinti dozes – dėl to pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Dozavimas. Įprastu atveju reikėtų vadovautis ant pakuotės esančia papildo vartojimo instrukcija. Kita vertus, trumpalaikis papildomas didesnių dozių vartojimas (iki trijų kartų didesnių nei rekomenduojama paros norma) nėra laikomas rizikingu.

Kiek laiko galima vartoti Fitne maisto papildus? Jeigu esant ypatingoms sąlygoms, pvz. fiziniam stresui arba pasikeitus asmeninėms aplinkybėms, jaučiate papildomą poreikį maistinėms medžiagoms, FITNE maisto papildus galite vartoti ir ilgesnį laiką. Galima juos vartoti ir nepertraukiamai tris mėnesius, kaip intensyvų kursą. Tokiu atveju nerekomenduojama vartoti didesnes dozes nei yra nurodyta dienos norma.

FITNE maisto papildų asortimentas parduotuvėse „Bioteka"

multivitamin-mineralFitne Multivitamin Mineral. Maisto papildas su natūraliais vitaminais ir mineralais, 60 kaps. (34,71 g)

Šiame maisto papilde yra tik natūralios kilmės vitaminų, mineralų, mikroelementų ir antrinių augalinių medžiagų. Visos jos yra gyvybiškai svarbios mūsų organizmui ir tiesiog būtinos norint turėti sveiką ir aktyvų gyvenimo ritmą. Šis papildas didina organizmo gynybines galias – natūralūs vitaminai C ir E, karotinoidai ir bioflavanoidai palaiko mūsų imuninės sistemos veiklą. Mineralinės kilmės magnio druskos tiesiogiai veikia raumenų darbą ir širdies-kraujotakos sistemą, taigi palaiko raumenis, širdies darbą ir kraujotaką. Aprūpina organizmą gyvybiškai svarbiomis medžiagomis, išgautomis iš kviečių želmenų sulčių – šių sulčių koncentrate yra gausybė maistingųjų medžiagų, kurios gali palaikyti tinkamą mūsų organizmo funkcionavimą. Šis maisto papildas rekomenduojamas kenčiantiems nuo fizinio ar dvasinio streso, dažnų infekcijų, esant specifinei mažai kalorijų turinčiai mitybai, rūkantiems, žindyvėms.

Be gliuteno, laktozės, želatinos. Tinka veganams.

3-ijose kapsulėse (dienos normoje) yra:

Vitamino C 102 mg (127,5% RPN)

Vitamino E 12 mg (100% RPN)

Betakaroteno (iš jūros dumblių) 2 mg

Magnio 63,2 mg (16,9% RPN)

Kviečių želmenų sulčių koncentrato 300 mg

iš kurio bioflavanoido epikatechino 22,6 mg

vitamin-b-komplexFitne maisto papildas „B grupės vitaminų kompleksas", 60 kaps. (37 g)

Maisto papildas su visais svarbiausias aštuoniais B grupės vitaminais, kviečių želmenų sulčių ir spirulinos koncentratais. Nepilnavertė mityba ir stresas gali lemti tai, jog suvartojama daugiau naudingųjų maistinių medžiagų. Tokiu atveju papildomas B grupės vitaminų vartojimas gali būti naudingas siekiant palaikyti svarbiausias medžiagų apykaitos funkcijas ir gauti papildomos energijos. Šis maisto papildas praturtina organizmą B grupės vitaminais iš bolivinių balandų daigų, kuriuose yra visi 8 svarbiausiai B grupės vitaminai. Kadangi tai yra augalinės kilmės vitaminai, juos organizmas įsisavina ypač gerai. Šios kapsulės palaiko ir dvasinių jėgų gyvybingumą – B grupės vitaminai reikalingi nervinės sistemos funkcijoms ir gali sumažinti nuovargį. Šis papildas turi didelę įtaką ir ląstelių apsaugai – vitaminas B2 padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. B grupės vitaminų kompleksas ypač rekomenduojamas kenčiantiems nuo padidėjusio fizinio ar dvasinio nuovargio, esant nepilnavertei mitybai, pvz. griežtiems vegetarams, vyresnio amžiaus žmonėms.

Be gliuteno, laktozės, konservantų, gyvulinės kilmės produktų. Tinka veganams.

3-ijose kapsulėse (dienos normoje) yra:

PANMOL®-B-KOMPLEKSO (natūralūs vitaminai iš bolivinių balandų daigų) 1260 mg

Niacino (vitamino B3) 10,1 mg (63% RPN)

Pantoteno rūgšties (vitamino B5) 3,8 mg (63% RPN)

Vitamino B2 0,9 mg (63% RPN)

Vitamino B6 0,9 mg (63% RPN)

Vitamino B1 0,7 mg (63% RPN)

Folio rūgšties (vitamino B9) 126 µg (63% RPN)

Biotino (vitamino B7) 31,5 µg (63% RPN)

Vitamino B12 1,8 µg (72,5% RPN)

Spirulinos koncentrato 100 mg

iš kurių chlorofilo 2 mg

Fosfolipidų iš gen. nemodifikuotų sojų 90 mg

Omega 3 linolio rūgšties 3,1 ,mg

Omega 6 linolio rūgšties 25,2 mg

calcium-plusFitne Calcium Plus. Maisto papildas su mineralinės kilmės kalciu ir magniu, 30 kaps. (23,43 g)

Kaulams, raumenims ir dantims stiprinti. Kalcis ir magnis yra vieni iš svarbiausių mineralų, būtinų žmogaus organizmui. 99% kalcio ir 50% magnio organizmo atsargų yra kauluose. Čia jie yra ne tik viena iš svarbiausių kaulų sudėtinių dalių, bet yra reikalingi ir raumenų bei kaulų funkcijoms, pvz. širdies veikla ir virškinamojo trakto organai tiesiogiai priklauso nuo pakankamo kiekio magnio ir kalcio. Nepakankamas kiekis šių mineralų kauluose gali nulemti kaulų retėjimą (osteoporozę), pabloginti raumenų ir virškinamojo trakto veiklą.

Šiose kapsulėse yra natūralios mineralinės kilmės kalcio ir magnio druskų. Jos aprūpina mūsų organizmą svarbiais mineralais ir skatina geresnę savijautą bei spartesnį judėjimą. Palaiko kaulų struktūrą – kalcis yra būtinas kaulų priežiūrai. Palaiko raumenų funkcijas – abu mineralai yra gyvybiškai svarbūs raumenų funkcijoms. Šis maisto papildas yra ypač rekomenduojamas sportininkams, augantiems vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms; kaulų ir dantų stiprinimui; raumenų palaikymui.

Be gliuteno, laktozės, konservantų, želatinos. Tinka veganams.

1-oje kapsulėje (dienos normoje) yra:

Kalcio 130,4 mg (16,3% RPN)

Magnio 79,1 mg (21,1% RPN)

Karbonatų 389,6 mg

eisen-komplexFitne Eisen Complex. Maisto papildas − geležies kompleksas su natūraliu vitaminu C, 30 kaps. (9,51 g)

Palaiko geležies kiekį, kraujo struktūrą ir apykaitą. Šiose kapsulėse yra organinių geležies junginių, natūralaus vitamino C ir organinių vario junginių optimaliai geležies apytakai. Užtikrina optimalų geležies panaudojimą – natūralus vitaminas C ir organiniai vario junginiai optimizuoja organinių geležies junginių įsisavinimą. Palaiko kraujo gamybą, skatina gyvybingumą ir našumą – optimali kraujo gamyba yra būtina sąlyga, kad visas organizmas būtų aprūpintas reikalingu kiekiu deguonies. Be to, tinkama kraujo gamyba būtina atminčiai, protiniam susikaupimui ir fiziniam aktyvumui palaikyti.

Geležis yra būtinas mikroelementas kraujo gamybai. Pats organizmas geležies pasigaminti negali, tačiau kasdien ją išskiria, o tai priklauso nuo tinkamo maistinių medžiagų vartojimo. Ypač geležies pakankamai turėtų vartoti nėščiosios ir žindyvės, augantis jaunimas, vyresni žmonės, taip pat esant nepilnavertei mitybai. Sudėtyje esantis vitaminas C ne tik didina organizmo atsparumą, bet ir gali pagerinti geležies įsisavinimą. Varis dalyvauja hemoglobino sintezėje, o šis yra atsakingas už deguonies transportavimą į kiekvieną kvėpuojančią audinių ląstelę.

Šis maisto papildas ypač rekomenduojamas kenčiantiems dėl lėtinio nuovargio ir silpnumo, kurį sukelia geležies trūkumas, augančiam jaunimui, propaguojantiems vegetarišką ir veganišką mitybą, fiziškai aktyviems žmonėms ir sportininkams.

Be gliuteno, laktozės, konservantų, želatinos. Tinka veganams.

1-oje kapsulėje (dienos normoje) yra:

Natūralaus vitamino C 30 mg (37,5% RPN)

Organinės geležies 14 mg (100% RPN)

Organinio vario 500 mcg (50% RPN)

anti-stress-kapselnFitne Anti-Stress. Maisto papildas nuo streso, 60 kaps. (43,4 g)

Nuolatinė fizinė ir psichologinė įtampa veikia oganizmą, todėl gali prireikti papildomų naudingųjų maistinių medžiagų. Nepakankamas maistinių medžiagų kiekis gali pasireikšti nerimu, nervingumu, dirglumu ar nuovargiu. Tokiais atvejais gali būti naudinga papildyti mitybą papildomomis maistinėmis medžiagomis. Šis maisto papildas palaiko raumenų ir nervinių ląstelių funkcijas – kalcis ir magnis reikalingas tinkamam raumenų ir nervinių ląstelių darbui, o šiose kapsulėse magnis ir kalcis yra natūralių karbonatų pavidalu – junginių, kuriuos organizmas lengvai atpažįsta ir gali gerai įsisavinti. Palaiko medžiagų apykaitą, energiją ir gyvybingumą – B grupės vitaminai palaiko visas svarbiausias medžiagų apykaitos funkcijas, taigi suteikia energijos ir gyvybingumo. PANMOL®-B-KOMPLEKSE yra 8 aktyvūs B grupės vitaminai iš vitaminų gausių bolivinių balandų daigų. Šis maisto papildas palaiko ir imuninę sistemą – natūralūs antioksidantai iš apynių, špinatų ir žaliosios arbatos gerina ląstelių apsaugą. „Anti-Stress" papildas ypač rekomenduojamas esant padidėjusiam fiziniam ar psichologiniam stresui.

Be gliuteno, laktozės, konservantų, gyvulinės kilmės produktų. Tinka veganams.

3-ijose kapsulėse (dienos normoje) yra:

PANMOL®-B-KOMPLEKSAS (natūralūs vitaminai iš bolivinių balandų daigų):

Vitamino B1 0,284 mg (22,5% RPN)

Vitamino B2 0,315 mg (22,5% RPN)

Vitamino B3 3,6 mg (22,5% RPN)

Vitamino B5 1,35 mg (22,5% RPN)

Vitamino B6 0,315 mg (22,5% RPN)

Vitamino B7 11,3 μg (22,5% RPN)

Folio rūgšties 45 μg (22,5% RPN)

Vitamino B12 0,56 μg (22,5% RPN)

Kalcio 247,5 mg (30,9% RPN)

Magnio 151 mg (40% RPN)

Karbonatų 739,3 mg

Špinatų koncentrato 100 mg

(atitinka šviežių špinatų) 1.600 mg

Apynių spurgų koncentrato 100 mg

Žaliosios arbatos ekstrakto 68,7 mg

(iš kurio kofeino) 2,75 mg

50203 FITNE_Darm-plus-Kps_NEUFitne Darm Plus. Maisto papildas žarnyno veiklai su pre- ir probiotikais, magniu ir kalciu, 90 kaps. (61,5 g)

Šiame maisto papilde yra svarbių maistinių medžiagų, palaikančių sveikas žarnyno funkcijas. Kalcis ir magnis palaiko žarnyno raumenų darbą. Reguliariai palaikoma žarnyno veikla – natūralios mineralinės kilmės kalcio ir magnio druskos gali padėti žarnyno raumenims. Kalcis taip pat prisideda prie normalaus virškinimo enzimų funkcionavimo. Papildas ypač rekomenduojamas virškinimo palaikymui ir baigus vartoti antibiotikų kursą.

Be gliuteno, konservantų, želatinos. Sudėtyje yra laktozės.

3-ijose kapsulėje (dienos normoje) yra:

Kalcio 195,7 mg (24,5% RPN)

Magnio 118,6 mg (31,6% RPN)

Inulino 405 mg

Raudonųjų burokėlių koncentrato 375 mg

(atitinka šviežių burokėlių) 5.062,5 mg

Pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus acid., Bifidobacterium long., S. therm.) 9,72 mg

50204 FITNE_Bio-Artischocke-_KpsFITNE Artischocke. Maisto papildas su ekologiškų artišokų ekstraktu 60 kaps. (18,48 g)

Artišokai seniai yra žinomi kaip skatinantys virškinimą. Jie stimuliuoja tulžies gamybą, tokiu būdu palengvindami riebaus maisto virškinimą. Jais galima skatinti ir medžiagų apykaitos funkciją kepenyse, ypač po sunkaus maisto ir alkololinių gėrimų vartojimo.

FITNE artišokų kapsulėse yra gryno koncentrato iš šviežių artišokų lapų, kurie natūraliai stimuliuoja virškinimo sistemą.

Be laktozės ir gliuteno, be želatinos, be alergizuojančių medžiagų, be gyvulinės kilmės medžiagų, be konservantų.

1-oje kapsulėje (dienos normoje) yra:

Ekologiško artišokų ekstrakto 30 mg

(atitinka šviežių artišokų) 300 mg

 

 

 

heisse-zitroneFITNE Heisse Zitrone. Maisto papildas − karštas citrinų gėrimas su natūraliu vitaminu C, 1 pak. (7 g)

Peršalote? Nusilpusiam imunitetui reikia padėti - gerkite FITNE Heisse Zitrone karštą citrinų gėrimą. Šio gėrimo sudėtyje yra daug natūralaus vitamino C, gauto iš ekologiškai augintų citrinų ir malpigijų uogų, taip pat bioflavonoidų ir kitų bioaktyvių ir gyvybiškai svarbių substancijų, kurios padeda stiprinti imuninę sistemą. Esant peršalimui reikia gerti daug skysčių. Karšti gėrimai, tokie kaip FITNE Heisse Zitrone, idealiai tinka, nes Jūs geriate skystį ir papildomai skatinate prakaitavimą. Dėl puikaus aromato ir gero skonio šį gėrimą mėgsta visi − ir suaugusieji, ir vaikai. Galite pasaldinti.

1-ame pakelyje yra:

Citrinų koncentrato 3550 mg

Malpigijų (acerola) koncentrato 353,9 mg

(iš kurių vitamino C) 60 mg (100% RPN)

Ciberžolės šaknies koncentrato 40 mg


Kartais trūksta tiek nedaug, kad jaustumėmės geriau − FITNE maisto papildai praturtins Jūsų organizmą natūraliais vitaminais, mineralais ir mikroelementais. Pagamintus iš natūralių gamtoje randamų žaliavų maisto papildus organizmas lengvai atpažįsta ir įsisavina. Būkite sveiki natūraliai.

You are here