Bioteka

Phytoceutic copy

Herbadetox - palengvinkite organizmo darbą valymosi metu

herbadraine

Skanus maistas man – vienas iš didžiausių gyvenimo malonumų. Nors visuotinai žinome, kad naudinga valygti daug daržovių, aš žymiai mieliau užkandžiauju šokoladu glaistytais sūreliais nei morkų lazdelėmis. Žinau žinau, čia tik valios ir užsispyrimo klausimas. Jau nuo pirmadienio pasižadėjau sau į sūrelius nei nežiūrėti, gal nebent kokį vieną per savaitę, kai niekas nematys...

Kartais jaučiu, jog atsipalaidavus vidiniams stabdžiams, su malonumu sušlamščiu gerokai didesnę porciją maisto nei derėtų man, gyvenančiai pakankamai sėslų gyvenimo būdą. Kai tai prisimenu, mane ima kamuoti sąžinės jausmas, kurį aš įsivaizduoju kaip didelį piktą monstrą, kuris savo nutukusia grėsminga povyza žiūri į mane ir piktdžiugiškai kvatoja: „Aš ir vėl ją pričiupau!". Oi, kaip aš jo nemėgstu. Jam juokas, o man liūdesys. Pasižadėjau sau, kartu su sūrelių mažinimu, kasdien prisiminti ir praktiškai patirti daržovių ir vaisių naudą. Man visuomet patiko ir viso grūdo gaminiai, tad manau, jog ir makaronų neatsisakysiu – juk svarbu, kaip juos išvirsi (geriausia al dente), o svarbiausia, iš ko jie pagaminti. Parduotuvėje „Bioteka", nuėjusi eilinį kartą pirkti viso grūdo makaronų (kokių tik nori, ir grikių, ir kviečių, ir ryžių), pamačiau sau naują produktą – visiškai natūralų prancūzišką maisto papildą, skirtą palengvinti organizmo darbą valymosi metu. O, kaip tik man! Šiaip jau vengiu maisto papildų, bet čia sudėtis skamba daugiau nei patraukliai:

1-oje ampulėje yra: vandeninis įvairių augalų mišinio esktraktas* (7100 mg): varnalėšos* (Arctium lappa 2500 mg), cikorijos* (Cichorium intybus 1400 mg), pankoliai* (Foenculum vulgare 800 mg), smulkiažiedės tūbės* (Verbascum thapsus 450 mg), kraujažolės* (Malva sylvestris 450 mg), dilgėlės* (Urtica dioica 450 mg), kiaulpienės* (Taraxacum officinale 450 mg), melisos* (Melissa officinalis 150 mg), rozmarinai* (Rosmarinum officinalis 150 mg), artišokai* (Cynara cardunculus 150 mg), džiovintų slyvų sultys*, koncentruotos baltųjų vynuogių sultys*, koncentruotas beržų lapų ekstraktas* (Betula alba 75 mg, kuris atitinka 300 mg sauso augalo), sausasis ridikų ekstraktas* (Raphanus niger 25 g, kuris atitinka 50 mg sauso augalo), išvalytas vanduo.

* – ekologiškai auginta (kontroliuojančios institucijos kodas FR-BIO-01).

Pardavėja man papasakojo, jog Phytoceutic – natūralių maisto papildų ekspertas jau daugiau nei 20 metų. Skamba solidžiai, ypač kai akys neužkliūva už jokių keistų sudėtinių dalių, kurių dažnai būna prifarširuoti įprastiniai maisto papildai, kurių gali nusipirkti vaistinėse. „Herbadraine" yra baigtinė formulė su 12-kos augalų esktraktais. Tik paklausykite: sudėtyje esantys beržai padeda organizmo valymosi mechanizmui. Cikorijos palaiko kepenų sveikatą kartu su ridikais, artišokais ir rozmarinais. Pankoliai skirti žarnyno sveikatai ir geram viršikinimui kartu su melisomis, kraujažolėmis ir džiovintų slyvų sultimis. Kiaulpienės skatina šlapimo pasišalinimą kartu su dilgėlėmis. Varnalėšos garsėja kaip skaistinančios ir valančios odą.

(Reikia!)

Vartojimas: 1-os ampulės turinį sumaišykite stiklinėje vandens. Valymosi metu gerkite kuo daugiau vandens (1,5 l per dieną) ir valgykite lengvą ir subalasnuotą maistą (daržoves, vaisius, grūdus...). Maisto papildą laikykite sausioje ir vėsioje vietoje. Neviršykite rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas nėra visavertės ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Tai nėra vaistas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Pakuotė skirta vartoti 20 dienų.

Parsinešiau pakuotę į namus. Pakuotės viduje – 20 stiklinių ampulių su rusvu skysčiu. Prisipyliau stiklinę vandens (juo visada pradedu rytą) ir atskiedžiau jį vienos ampulės turiniu. Koks skonis? Man šiek tiek primena džiovintas slyvas, su užuomina į slyvų sultis. Ne rūgštus, ne kartus, malonaus skonio. Tikrai vandens nepagadino. Begerdama pajutau, kaip tas monstras-rajūnas, periodiškai išlendantis mano vaizduotėje, susitraukia ir tyliai inkščia kamputyje. Taip jam ir reikia. Dabar aš kvatosiu jam į akis kas kartą, gerdama Herbadraine ir valgydama viso grūdo makaronus su daržovėmis. Atėjo mano pergalės metas.

Prancūzų gamintojo Phytoceutic maisto papildą „Herbadraine" galite įsigyti visose parduotuvėse „Bioteka".

You are here