Bioteka

1, 2 ir glotnutis paruoštas – kartu su Raab Vitalfood supermaisto mišiniais

Raab new_banner

"Ir vėl valgai žolę", girdžiu kolegų juoką, aidu atsimušantį nuo mano žalių gėrimų ir kokteilių, šviečiančių per stiklinę gertuvę, su kuria kas rytą atkeliauju į darbą. O jei dar gėrimas keistos spalvos, juokų ir dar padaugėja... Kas kartą, kai jie juokiasi, pasiūlau jiems paragauti. Rezultatas visuomet būna tas pats – paragavusieji smalsiai klausinėja, kas gi gertuvės viduje, nes ir patys mielai tokį gerimą pasigamintų. Receptas visai paprastas – perku Raab Vitalfood supermaisto mišinius glotnučiams, sumaišau juos su mėgstamomis sultimis, riešutų ar grūdų pienu, kartais įmaišau į vaisių kokteilį.

Vokietijos ekologiško supermaisto gamintojas Raab Vitalfood taip pat gamina ir augalinių baltymų miltelius, kuriais paprasta mėgautis kiekvieną dieną – tai taip pat greita, kaip suvalgyti obuolį, tačiau maistinė vertė, kurią gauname, yra gerokai didesnė nei tiesiog obuolio. Tinka visiems – besirūpinantiems sveika mityba, vegetarams, veganams. Baltymų milteliai bei mišiniai glotnučiams puikiai tinka ir netoleruojantiems gliuteno ar laktozės. Be to, Raab Vitalfood naudoja tik geriausios kokybės termiškai neapdorotas žaliavas ir kontroliuoja produktų gamybą, kad būtų palaikomas žaliavų maistingumas.

RAAB raudonasis supermaisto mišinys

Tai yra uogų ir šakniavaisių mišinys – raudonos spalvos ir gausus vitamino C bei skaidulinių medžiagų. Be to, mišinys yra gausus oligomerinių proantocianidinų (PC, 1,11 g šimtame gramų) bei likopeno (342 μg šimtame gramų). Idealiai tinka praturtinti sultis, glotnučius, kokteilius ir daugelį kitų maisto produktų. Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą bei normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai ir normaliai kremzlių funkcijai, susidarymą.

Sudedamosios dalys: burokėlių miteliai*, iš dalies nuriebinti vynuogių sėklų mileliai*, aronijų milteliai*, kinrožių milteliai*, erškėtuogių milteliai*, pilkųjų malpigijų milteliai* (acerola vaisių sultys*, maltodekstrinas*). * – iš sertifikuotų ekologinių ūkių.

Kaip vartoti? 1 valg. š. su kaupu (12 g) mišinio sumaišykite su 250 ml mėgstamo gėrimo. Arba įmaišykite į glotnutį, augalinį pieną (sojų, migdolų, avižų, ryžių), sultis, sausus pusryčius, jogurtą.

RAAB geltonasis supermaisto mišinys

Tai yra šakniavaisių, vaisių ir daržovių mišinys, praturtintas baltymais iš žirnelių ir moliūgų – geltonos spalvos mišinys yra gausus maistingųjų medžiagų, tokių kaip geležis, fosforas ir vitaminas C. Be to, net 48% mišinio sudaro augaliniai baltymai. Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą bei padeda sumažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą. Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą. Fosforas padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę.

Sudedamosios dalys: 49% žirnių baltymų milteliai*, Jeruzalės artišokų milteliai*, ciberžolė*, 10% iš dalies nuriebintų moliūgų sėklų milteliai*, maka šaknų milteliai*, kinrožių milteliai*, pilkųjų malpigijų minkštimas. * – iš sertifikuotų ekologinių ūkių.

Kaip vartoti? 3 valg. š. (16 g) mišinio sumaišykite su 250 ml mėgstamo gėrimo. Arba įmaišykite į glotnutį, augalinį pieną (sojų, migdolų, avižų, ryžių), sultis, sausus pusryčius, jogurtą.

RAAB žaliasis supermaisto mišinys

Tai yra lapų ir žalumynų mišinys, praturtintas žirnelių baltymais. 42% šių baltymų sudaro žiedadulkių baltymai, gausūs skaidulinių medžiagų, vitamino K, folio rūšties ir mangano. Idealiai tinka berti į glotnučius, sultis, kokteilius. Vitaminas K padeda palaikyti normalią kaulų būklę, manganas – normalią energijos apykaitą. Be to, manganas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Folio rūgštis dalyvauja normalioje imuninės sistemos veikloje, normaliame kraujo formavimesi ir mažina nuovargį.

Sudedamosios dalys: špinatų lapų milteliai, kviečių želmenų milteliai*, 25% žirnelių baltymų milteliai*, miežių želmenų milteliai*, moringų lapų milteliai*. * – iš sertifikuotų ekologinių ūkių.

Kaip vartoti? 1 valg. š. su kaupu (10 g) mišinio sumaišykite su 250 ml mėgstamo gėrimo. Arba įmaišykite į glotnutį, augalinį pieną (sojų, migdolų, avižų, ryžių), sultis, sausus pusryčius, sriubas.

mastermind

RAAB supermaisto mišinys glotnučiams Master Mind

Tai yra smegenų maisto mišinys, pagamintas iš šviežių želmenų, lapų ir vaisių miltelių, gausus natūralaus vitamino B12 ir vitamino C. Vitaminas B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą. Vitaminas C gerina geležies absorbciją. Vitaminas C padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją ir padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Žinoma, šiuo glotnučių mišiniu galite mėgautis bet kuriuo metu. Jis gali būti maišomas su vandeniu, sojų pienu, vaisių sultimis – kuo tik mėgstate – taip pat šviežiais vaisiais. Veganams, vegetarams, visiems.

Sudedamosios dalys: žirnelių baltymų milteliai*, 26% chlorella mikrodumblių miltelių (iš sertifikuotų ekologiškų akvakultūrų), 16% miežių želmenų miltelių*, bananų milteliai* (bananų tyrė*, ryžių miltai*), 4% moringų lapų miltelių*, citrinų milteliai*, ananasų milteliai, 2% plikųjų malpigijų (acerola) milteliai* (acerola sultys*, maltodekstrinas*). * – iš sertifikuotų ekologinių ūkių.

Kaip vartoti? 1 valg. š. (5 g) mišinio sumaišykite su 250 ml mėgstamo gėrimo. Arba įmaišykite į glotnutį, augalinį pieną (sojų, migdolų, avižų, ryžių) ar sultis. Labai skanu su citrusinių vaisių sultimis ar granatų sultimis, suteikiančiomis papildomo vitamino C.

Vis dažniau kolegos ir draugai manęs prašo paruošti jiems skanių ir sveikų gėrimų. Man tai – tikras malonumas! Net ir nesant laiko kurti naujų receptų, visuomet pasitikiu šiais supermaisto mišiniais, kuriuose gausu vertingų mineralų ir vitaminų savo skaniausia forma!

Taigi rekomenduoju Raab Vitalfood mišinius glotnučiams:

- Raudonąjį tomis dienomis, kai norisi pastiprinti savo imunitetą vitaminu C;

- Geltonąjį, kai laukia mankšta ir noriu papildomai gauti vertingų baltymų;

- Žaliąjį, kai mano kūnui to reikia;

- Mastermind, kai laukia įtempta diena ir reikės gerai susikaupti.

Raab Vitalfood mišinių glotnučiams ieškokite visose parduotuvėse Bioteka.

You are here