Bioteka

Sonentor

Sonnentor kviečia Jus į kelionę aplink pasaulį!

sonnentor po_pasauli

Plačiai atverkite virtuvės langines ir įsileiskite kvatojančios saulės spindulius tiesiai iš Austrijos. „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais.

Paragaukite spalvingosios Indijos. Ką Jūs visuomet norėjote žinoti apie gardaus tofu paruošimą? Kokia kavos kultūra vyrauja Rytuose? Tolimųjų kraštų skoniai ir aromatai telpa viename Sonenntor prieskonių mišinių rinkinyje!

Net jeigu atostogos ir neįeina į artimiausius Jūsų planus, Sonnentor suteiks pikantiškumo ir spalvų įprastai europietiškai virtuvei. Ar kada nors ragavote spalvotas bulves? Prieskonių mišinys bulvėms su gėlių žiedlapiais nuspalvins Jūsų lėkštes ir pažadins vaizduotę. Sonnentor prieskonių mišiniai įkvepia eskperimentuoti virtuvėje kasdien – palikite tuos lagaminus spintoje ir neskubėkite užsisakyti bilietų, nes kelionė Jūsų laukia jau už virtuvės durų!

Ziglindos prieskoniai bulvėms 

Ko gero, kalbėdami apie bulves, mes visi įsivaizduojame žemėtus baltus ar gelsvus kamuolėlius, kurių pilni mūsų močiučių sodai ir daržai. Iš tikrųjų skirtingos bulvių rūšys gali būti pačių įvairiausių spalvų. Gaminant patiekalus iš bulvių nesunku pasitelkti fantaziją, juk ši daržovė tokia universali – mes ją verdame, kepame, triname iki košės ar formuojame virtinukus... Palaukite, ar girdite švilpuką? Tai Ziglinda kartu su Sonnentor kviečia mus į fantazijos šalį! Ziglinda sako, jog įvairiausiems bulvių patiekalams gardinti idealiai tiks Sonnentor prieskonių mišinys, sukurtas specialiai bulvėms. Jame rasite petražolių, dašių, rozmarinų ir galangalo, šiek tiek paprikos ir svogūno. Jūs tik pažiūrėkite, ką šie prieskoniai daro su bulvine tešla – margi medetkų ir rugiagėlių žiedlapiai nepaliks abejingų valgytojų.

ziglindabulves

Nanos prieskoniai tabulė

Tabulė – tai bulguro ar kuskuso salotos, labai populiarios Artimuosiuose Rytuose. Čia ypatingas vaidmuo tenka mėtoms, dėl ko gaiviosios tabulė salotos turėtų būti mėgiamos ir lietuviškoje virtuvėje. Be to, Nanos tabulė prieskoniuose yra petražolių, pomidorų, svogūnų ir citrinos žievelių – idealus derinys su Rapunzel bulguru ar kuskusu lengvoms vasariškoms vaišėms. Praturtinkite savo tabulė šviežiais pomidorais, citrinų sultimis ir Rapunzel alyvuogių aliejumi.

nanatabule

Aladino prieskoniai kavai

Visiems pažįstamas kavos aromatas gali būti įvairiai tobulinamas. Artimuosiuose Rytuose kava geriama su prieskoniais jau daugelį metų. Kardamonas, cinamonas, kvapieji pipirai ir gvazdikėliai susilieja su skrudintų kavos pupelių aromatu ir suteikia karštai kavai stiprų, šildantį citrusinį aromatą. Sudėtyje esantys tikros burboninės vanilės milteliai sušvelnina aštrių prieskonių skonį ir suteikia magiškos šilumos desertams, tokiems kaip tiramisu, šokoladiniai putėsiai ir saldūs kepiniai.

aladinaskavai

Šanti prieskoniai „Tandoori masala"

Šiuose prieskoniuose telpa visa spalvingoji Indija. Imbieras, kalendra, Ceilono cinamonas, kardamonas, muskato riešutai ir gvazdikėliai užkuria tikrus skonio fejeverkus! Ciberžolė ir paprikos milteliai nudažo Jūsų patiekalus ryškia oranžine spalva. Idealiai tinka grilyje, orkaitėje ir keptuvėje kepamiems patiekalams. Maišykite šiuos prieskonius su natūraliu jogurtu ir marinuokite tofu, panyrą ar daržoves.

shanti

Pono Wongo prieskoniai ryžiams

Ryžiuose slypi Azijos gyvybingumas. Šildančiu egzotišku aromatu persismelkę prieskoniai sužibės visomis spalvomis Jūsų ryžių patiekaluose. Jeigu prieskonius bersite jau ryžių virimo pradžioje, sudėtyje esantys burokėlių ir morkų gabaliukai nudažys juos sodria ir viliojančia spalva. Trys šildantys bičiuliai – cinamonas, imbieras ir kmyniniai kuminai – puikiai dera su daržovėmis ir kariais.

wongas

Yoko prieskoniai tofu

Tofu – tai labai maistingas ir nepaprastai gardus sojų sūris. Iš pradžių tik reikia jį reikia tinkamai paruošti. Žalias tofu prašosi pikantiškų draugų, kurie suteikia subtiliajam sojų sūriui ypatingą skonį. Štai čia ir ateina į pagalbą Yoko, kuri yra paruošusi visą rinkinį tofu gardinimui: kalendra, ciberžolė, citrinžolė, imbieras, garstyčios ir daugybė žolelių – barstykite šiais prieskoniais tofu gabaliukus kepdami keptuvėje ar marinuokite kartu su Cosmoveda kokosų pienu, Arche sojų padažu ar citrinų sultimis. Atraskite daugiakultūrinę Azijos virtuvę su Yoko prieskoniais tofu.

yoko

Sąžiningas bendradarbiavimas be sienų

Pagrindinis prieskonių kokybės rodiklis yra aromatas, skonis ir spalva – kuo intensyviau, tuo geriau. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.

You are here