Bioteka

Attitude

Attitude – atsakingas požiūris į švarą

att

Jeigu Jūsų namuose krykštauja vaikai, tikriausiai rūpinatės tuo, ką pilate į savo skalbyklę, ką purškiate vonioje bei kuo plaunate indus. Su Attitude atlikdami kasdienius buities darbus, galite būti visiškai ramūs – Jūs nė kiek nepakenksite nei sau, nei namiškiams. Visos Attitude švaros priemonės yra pažymėtos EcoLogo sertifikatu, kurį įsteigė Kanados vyriausybė. Šis logotipas pakuotėse garantuoja tai, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.

Visos Attitude priemonės:

• pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių resursų

• visiškai suyrančios gamtoje

• tinka veganams

• nebandomos su gyvūnais

Kriaušės, levandos, apelsinų žievelė, laukinės gėlės – šie natūralūs Attitude buities priežiūros priemonių aromatai sukuria jaukią atmosferą namuose. O linksmas pingvinas, draugiška meškutė, miela žuvytė ir grakštus drugelis ant pakuočių papuoš Jūsų virtuvę ir vonią.

Mamos ir tėčiai jau įvertino šias ATTITUDE buities priemones:

Kūdikių drabužėlių koncentruotas skalbiklis (35 skalbimams - 1,05 l) – hipoalerginis, bekvapis skalbiklis, sudarytas iš švelnių nejoninės kilmės mažai putojančių medžiagų. Puikiai išskalbia net žemiausioje temperatūroje, taupo vandenį ir elektrą, tausoja audinį. Ir svarbiausia – yra ypač švelnus jautriai kūdikių ir vaikų odelei.

Kūdikių drabužėlių minkštiklis (52 skalbimams - 1,05 l) – hipoalerginis bekvapis minkštiklis suteikia švelnumo ir minkštumo audiniams ir nedirgina jautrios odos.

Bekvapis indų ploviklis (700 ml) – ypač koncentruotas hipoalerginis indų ploviklis ne tik puikiai išplauna indus bei pašalina riebalus, bet ir nedirgina uoslės jokiais kvapais. Puikus pasirinkimas, plaunant indus, iš kurių pavalgė mažieji smaguriai.

Purškiamasis žaislų valiklis (475 ml) – bekvapis ir hipoalerginis valiklis taps Jūsų ištikimu pagalbininku. Nustebsite, kaip paprasta palaikyti švarą namuose ir nebijosite mikroskopinio dydžio bacilų, kurios nutupia ant Jūsų vaikučių žaislų. Reikia tik papurkšti žaislus ir pavalyti skudurėliu – valiklio net nebūtina nuplauti.

Kūdikių odos priežiūros servetėlės (72vnt.) – visiškai gamtoje suyrančios servetėlės yra patogiai supakuotos - užsidarantis dangtelis padeda ilgai išlaikyti jas drėgnas. Natūralus vitaminas E, ramunėlių ir alavijų ekstraktas bei bisabololas tausoja ir drėkina jautrią kūdikių odelę. Tinka nuo pat pirmųjų dienų!

Attitude švaros priemonių ieškokite „BIOTEKOJE"!

You are here