Bioteka

Attitude

Mes - už švarą, tausojančią sveikatą!

buitis cover

„Ar žinai? Visą šią savaitę ir vėl 30 proc. nuolaida buitinei chemijai! Reikės apsipirkti", džiūgauja kaimynė, kurios vonios spintelėje jau netelpa valikliai su chloru, optiniai balikliai, sintetiniais kvapais atsiduodantys minkštikliai ir fosfatų bei naftos produktų prifarširuoti skalbikliai. Žinoma, ir kaipgi be indų ploviklio, kurio užtenka vos lašo nuplauti riebaluotai skardai.

Aš pati niekada nesilankau didžiųjų prekybos centrų buitinės chemijos skyriuose. Jau iš tolo užuodžiu sintetinius kvapus, kurie neišvengiamai sklinda pro pakuotes ir nuo kurių darosi bloga. Įsivaizduokite, kokia didžiulė nuodingų medžiagų koncentracija tvyro ore parduotuvėje, kurioje visu galingumu veikia kondicionierius. O juk šias priemones, nerūpestingai įsimetę į pirkinių krepšius, parsinešate į savo namus, naudojate uždarose vonios, tualeto patalpose, pilate į skalbyklę. Skalbimo milteliai ir sintetiniai minkštikliai „apsigyvena" jūsų drabužiuose ir patalynėje, o indų ploviklio likučiai nepasišalina – jūs juos valgote. Kuomet džiaugiatės akinamai balta vonios spalva, chloro garai nusėda Jūsų plaučiuose. „Ne, ačiū. Buities priežiūros priemonių įsigysiu ekologiškų prekių parduotuvėje. Kainos tikrai nesikandžioja, o ir dovanų gausiu", atsakau kaimynei.

„Bioteka" rūpinasi Jūsų sveikata, todėl siūlome tik patikrintas, sertifikuotas (EcoLogo ir Ecocert) bei veiksmingas priemones namų švarai. Mūsų lentynose – laiko patikrinti ir visame pasaulyje įvertinti prekių ženklai – vokiškas SODASAN, kanadietiškas ATTITUDE ir prancūziškas E.D.L. Taupios pakuotės, efektyvios augalinės formulės, natūralūs eterinių aliejų aromatai, funkcionalumas – visa tai apibūdina švaros priemones. Asortimente rasite visas buityje reikalingas priemones: nuo skalbiklių, minkštiklių, indų ploviklių iki priemonės natūraliai odai valyti bei WC blokelių. Siūlome susipažinti su labiausiai mūsų pirkėjų pamėgtomis ir įvertintomis priemonėmis:

buitis edl

Prancūzų gamintojo E.D.L. TOP priemonės:

  • E.D.L. Tabletės indaplovėms (50 vnt.) – iš 3 sluoksnių susidedančios tabletės ypač efektyviai plauna indus ir šalina kalkių nuosėdas. Jos susideda iš natūralių enzimų, aktyvios deguonies ir šarminių medžiagų.
  • E.D.L. Skalbimo milteliai (2 kg – 40 skalbimo ciklų) – skirti baltiems skalbiniams skalbti įvairiose temperatūrose. Sudėtyje yra natūralaus baliklio natrio perkarbonato bei natūralaus levandų eterinio aliejaus.
  • E.D.L. Skystas skalbiklis (1 l ir 3 l) – skirtas spalvotiems audiniams. Labai gerai skalbia žemoje temperatūroje, nedažo skalbinių. Malonaus levandų kvapo.
  • E.D.L. Hipoalerginis kūdikių rūbelių skalbiklis (2 l) – specialiai skirtas kūdikių ir mažų vaikų rūbelių, daugkartinių sauskelnių ir patalynės skalbimui bei žmonėms, turintiems jautrią odą ir kenčiantiems nuo alergijų. Tinka spalvotiems audiniams, jų nedažo. Tinka skalbimui rankomis ir automatinėmis skalbimo mašinomis. Jūsų skalbiniai bus puikiai išskalbti net žemoje temperatūroje ir taps minkštučiai.

buitis sodasan

Vokiečių gamintojo SODASAN TOP priemonės:

  • Sodasan koncentruotas indų ploviklis (500 ml ir 1 l) – granatų arba citrusinių vaisių aromato. Koncentruotas, saugus ir veiksmingas indų ploviklis plauti rankomis. Jame naudojami tik švelnūs kokoso riešutų aliejaus ir cukraus tenzidai, kurie ypač gerai valo, lengvai nusiplauna ir saugo aplinką, taip pat ir Jūsų rankų odą.
  • Sodasan deguoninis baliklis (500 gr) – pakuotėje arba maišelyje. Audinius tausojantis veiksmingas baliklis valo dėmes. Jungdamasis su vandeniu išskiria deguonį, todėl valo ir ypač sunkiai įveikiamas dėmes. Tinka baltiems ir neblunkantiems audiniams.

buitis att

Kanadiečių gamintojo ATTITUDE TOP priemonės:

Noriu, kad mano namai kvepėtų švara ir natūraliais eteriniais aliejais, todėl renkuosi ekologišką buities priežiūrą! Ieškokite „Biotekoje"!

You are here