Bioteka

Sodasan

Sodasan kvapieji aliejai pirčiai – šventė Jūsų pojūčiams

sodasan sauna

Termometro stulpelis siekia 80°C, o mes giliai ir ramiai kvėpuojame... Todėl kad naujieji SODASAN pirties aliejai jau „BIOTEKOJE"! Kokioje pirtyje besikaitintumėte – kaimiškoje rąstinėje ar plytelėmis išklotoje turkiškoje – joje visuomet atsiras vietos ne tik garui ir vantoms, bet ir kvapiesiems aliejams.

Tradiciškai Lietuvoje populiariausioje garinėje pirtyje vanduo pilamas ant įkaitintų akmenų, šitaip reguliuojant pirties temperatūrą ir drėgmę. Garai puikiai išvalo kvėpavimo takus ir atveria poras, ir, nors drėgnoje pirtyje prakaituojama mažiau, nei suomiškoje sausoje saunoje, tai puiki ligų profilaktika ir viso organizmo detoksikacija.

Tam, kad kaitinimasis pirtyje būtų malonesnis, naudokite naujuosius vokiškus ECOCERT sertifikuotus SODASAN kvapiuosius aliejus! 2-3 aliejaus kamštelių pakanka visiems 2-3 litrams vandens – atskiedę, pilkite ant akmenų ir mėgaukitės natūraliu sklindančiu aromatu. Jeigu iki šiol naudojote grynus eterinius aliejus, įlašindami juos į vandenį, tikriausiai nežinojote to, jog jie yra netirpūs vandenyje, ir, patekę ant karštų akmenų, gali skleisti nemalonų ir aštrų kvapą.

Sodasan pirties aliejai 100 ml talpos buteliukuose yra specialiai paruošti tam, kad garuojamas aromatas išliktų ilgai, būtų stabilus ir maloniai apgaubiantis. Rinkitės iš 4 aliejų rūšių:

Gaivumas, gyvybinė energija, sveikataEukaliptų pirties aliejus puikiai išvalo kvėpavimo takus, atpalaiduoja raumenis, didina koncentraciją ir balansuoja odą.

Vasaros vėjo gūsis, laisvės ir gaivos pojūtis – tai gyvenimo džiaugsmą grąžinantis Citrinžolių pirties aliejus, kuris nukels Jus į Viduržemio jūros pakrantę ir pakvies į nuostabią kelionę. Citrinžolė suteikia žvalumo, energijos ir stangrina odą.

Šiluma, pikantiškos natos ir jausmingumasApelsinų ir imbierų pirties aliejus ir vasarą, ir žiemą pakelia nuotaiką ir ragina būti aktyviems.

Ramybė ir pusiausvyrą Kedrų pirties aliejus paskleis aromatines balzamines natas ir privers užmiršti visus rūpesčius. Kvėpavimo takų ligų profilaktika bei ramus miegas garantuoti!

SODASAN pirties aliejų ieškokite „Bioteka" parduotuvėse.

You are here