Bio

Naujos prekės

Nauji produktai
Visos naujos prekės

Maistas

Ekologiškas maistas

Jis atsiperka! Visų pirma, dėl savo skonio ir kokybės, taip pat dėl sveikatos ir aplinkos. 

Ekologiškas maistas nereiškia, kad viskas buvo užauginta po steriliu kupolu, ar kad ant jo neliko dulkių ar žemių. Ekologiškas - reiškia, kad maistas auginamas taip, kaip jį augindavo mūsų mamos ir močutės savo sode, arba toks maistas, kokį mes patys užsiaugintume: natūralioje aplinkoje, derlingoje dirvoje, šalia skraidant bitėms ir šliaužiojant sliekams, tręšdami dilgėlių užpilu, patys sodindami ir ravėdami. Viską darytume rankomis, gerbdami gamtos ritmus ir dėsnius, galvodami plačiau nei apie pelną ar tik apie save.

Mes kalbėjomės su smulkiais ūkininkais ir ekologiško maisto milžinais, lankėmės žaliavų ūkiuose ir jau gaminamų produktų gamyklose, ieškojome "tikrų verslininkų" arba "visada pozityviai nusiteikusių", tačiau kuo daugiau ieškojome, tuo dažniau sutikdavome tuos, kurie tiesiog nuoširdžiai myli ir brangina, kurie turi gyvenimo filosofiją ir gyvenimo būdą, o ne prievolę taip gyventi, tuos, kurie mieliau skina viską rankomis, nei vadovaujasi dokumentuose užrašytais ekologinio ūkininkavimo principais. Mes radome tuos tikruosius ekologijos "fanatikus", kuriems rūpi, kurie tikrai nori dirbti ekologiniu būdu, o ne tiesiog funkcionuoti. Mes radome žmones, kurie mus įkvėpė, kurie ne tik turėjo ekologiško gyvenimo filosofiją, bet ja ir gyveno. Tai jų produktus mes atsivežėme į Bioteką!

Čia rasite viską, kas auga, taigi galite iš to gamintis savo maistą. Čia rasite ir paruoštų produktų, kad nereikėtų per daug laiko praleisti virtuvėje. Čia rasite sąžiningo bendradabiavimo pagrindais įsigytos kavos, kakavos, cukraus. Kai kurie tiekėjai yra ūkininkai, kurie patys viską užaugino, kiti - kurie turi savo prekinį ženklą, net ir tie gamintojai, kurie per dieną sutvarko apie 20 tonų ekologiško maisto ir pažįsta kiekvieno savo produkto augintoją bei kaip jis tvarkosi savo ūkyje. Bendradarbiavimas vyksta dešimtmečius, o tvarumas - šimtus metų.

Valgykite su meile - valgykite ekologiškai!

Aktyvūs filtrai