Dr. Hauschka raminamasis durpinių samanų-levandų aliejus kūnui, 75 ml
  • Dr. Hauschka raminamasis durpinių samanų-levandų aliejus kūnui, 75 ml
  • Dr. Hauschka raminamasis durpinių samanų-levandų aliejus kūnui, 75 ml

Dr. Hauschka Raminamasis durpinių samanų-levandų aliejus kūnui, 75 ml

429000318
24,00 €

Visi ilgisi šilumos ir apkabinimo. Dr. Hauschka durpinių samanų ir levandų kūno aliejus sustiprina ir stangrina odą kartu suteikdamas gilaus atsipalaidavimo ir komforto jausmą. Švelnus durpinių samanų kvapas drauge su levandų eteriniu aliejumi ramina ir paruošia giliam nakties miegui. Idealus naudoti laikotarpiais, kai daug įtampos ar bet kada, norint saugumo ir šilumos jausmo. Tinka naudoti ir vaikų odelei.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Saugo ir puoselėja odą ir jausmus. Eterinis levandų aliejus bei durpinių samanų ekstraktas suteikia jautriam ir pavargusiam žmogui komforto, apsaugos bei geros savijautos jausmą. Paprastojo kaštono ekstraktas stangrina, tonizuoja ir sumažina išsiplėtusių venų atsiradimą. Unikali kreminė sudėtis šildo ir saugo, ramina ir šalina nuovargį.

Tinka naudoti ir vaikų odelei.

Sudedamosios dalys: Olea Europaea Fruit Oil, Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Lavandula Angustifolia Oil, Peat Moss Extract, Sucrose Polystearate, Linalool*, Hydrogenated Jojoba Oil, Parfum*, Citronellol*, Limonene*, Geraniol*, Coumarin*, Citral*, Farnesol*, Eugenol*, Equisetum Arvense Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Alcohol.

* iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

Jums taip pat gali patikti