Antipodes® Jubilation Rankų ir kūno kremas 120 ml
  • Antipodes® Jubilation Rankų ir kūno kremas 120 ml
  • Antipodes® Jubilation Rankų ir kūno kremas 120 ml

Antipodes® Jubilation Rankų ir kūno kremas 120 ml

01000010607
39,95 €

Pamaitinkite odą Antipodes® Jubilation rankų ir kūno kremu, kuris suteiks taip trokštamo gilaus drėkinimo net ir esant itin sausai odos būklei. Kreme esančios Omega 3, 6 ir 9 rūgštys lengvai įsigeria į odą, kivių sėklų, avokado aliejai kartu su vitaminais A, C ir E suteikia minkštumo ir komforto jausmą. Juodieji serbentai ir amerikinių akų vaisiai suteikia egzotinį, gaivų kvapą.

Kiekis
Paskutinė prekė

Prabangi kompozicija iš tyrų augalinių aliejų. Omega 3, 6 ir 9 riebiosios rūgštys susijungia į vienį tokiu santykiu, kuris yra odos lengvai atpažįstamas ir pasisavinamas. Puiki dozė vitaminų A, C ir E kasdien praturtina odą. Įkvėpkite džiaugsmingo kremo aromato, įkvėpto egzotiškųjų amerikinių akų vaisių ir laukinių juodųjų serbentų.

Kasdienis ritualas: dosniai užtepkite ant rankų ir kūno odos, kad atpalaiduotumėte nuo sausumo įsitempusią odą. Tinkamas daugeliui odos būklių, itin rekomenduojamas sausai.

Sudedamosios dalys: Waiwera© Artesian Water, Vegetable, Avocado Oil, Meadowfoam Oil, Blackcurrant Oil, Kiwifruit Seed Oil, Feijoa Extract, Aqua, Glycerine, Persea Gratissima, Limnanthes Alba, Ribes Nigrum, Wheat Straw Glycosides, Cetearyl Alcohol, Actinidia Chinensis, Feijoa Sellowiana, Fragrances Of Feijoa, Blackcurrant And Fig, Citral*, Citronellol*, D-Limonene*, Eugenol*, Geraniol*, Linalool*.

* iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington,Naujoji Zelandija.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti