Rapunzel Linų sėmenų, kanapių sėklų ir moliūgų sėklų aliejus „Omega 3-6-9“, 250 ml
  • Rapunzel Linų sėmenų, kanapių sėklų ir moliūgų sėklų aliejus „Omega 3-6-9“, 250 ml

Rapunzel Linų sėmenų, kanapių sėklų ir moliūgų sėklų aliejus „Omega 3-6-9“, 250 ml

03000007061
11,50 €

Linų sėmenų, kanapių ir moliūgų sėklų aliejai čia sumaišyti tinkamomis optimialiam Omega 3-6-9 balansui palaikyti. Aliejaus mišinyje esančios nesočiosios riebalų rūgštys padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje, o vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. Ypač švelnus „Oxyguard®“ aliejaus išgavimo procesas apsaugo nepakeičiamąsias riebalų rūgštis nuo šviesos, oro ir šilumos.

Kiekis
Paskutinė prekė

Iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Šis aliejus yra puikus daugelio žmogaus organizmui gyvybiškai svarbių nesočiųjų riebiųjų rūgščių šaltinis. Linų sėmenų aliejus yra gausus omega-3 riebiųjų rūgščių (alfa linoleno rūgščių), o kanapių sėklų aliejuje pasižymi dideliu kiekiu omega-6 riebiųjų rūgščių - gama linoleno rūgščių. Moliūgų sėklų aliejus organizmą aprūpina mono nesočiosiomis riebalų rūgštimis – omega-6 ir omega-9. Šios riebalų rūgštys yra svarbios medžiagų apykaitai. Nerafinuotas moliūgų sėklų aliejus praturtina šį mišinį antioksidantais – karotinu ir fitosterinu. Nesočiosios riebalų rūgštys gali padėti sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje. Vitamino E gausa apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso.

Šis aliejus yra itin švelniai gaminamas, kadangi nuo pat linų sėmens ir kanapių sėklos skėlimo iki spaudimo ir buteliuko pripildymo  nepasitaiko jokio šviesos, oro ar šilumos šaltinio. Taip yra išsaugomos visos vertingos nesočiosios riebalų rūgštys, gyvybiškai svarbios žmogaus organizmui.

Sudedamosios dalys: linų sėmenų aliejus 40%, kanapių sėklų aliejus 30%, moliūgų sėklų aliejus 30%. Linų sėmenų ir kanapių sėklų aliejai yra išspausti Oxyguard® metodu. Aliejų spaudimas ir papildymas moliūgų aliejumi vyksta visiškai be jokio šviesos, oro ir karščio šaltinio, naudojant  Oxyguard® metodą.

100 ml yra: energinės vertės 3700 kJ/ 900 kcal, riebalų 100,0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 12,0 g, angliavandenių 0 g, iš kurių cukraus 0 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g, druskos 0 g.

Patarimai: karštis sunaikina nesočiąsias riebalų rūgštis, tad aliejų dėkite į jau pagamintus arba šaltus patiekalus. Suvartokite 1-2 valg. šaukštus aliejaus per dieną kartu su varške, salotomis, užtepėlėmis, sausais pusryčiais ar jogurtu. Taip Jūs gausite Omega-3, -6 ir -9. Riešutinio, žolinio aromato linų sėmenų ir kanapių sėklų aliejai puikiai dera su švelnaus skonio nerafinuotu moliūgų sėklų aliejumi.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti