Rapunzel Linų sėmenų ir nakvišų aliejus, 100 ml
  • Rapunzel Linų sėmenų ir nakvišų aliejus, 100 ml
  • Rapunzel Linų sėmenų ir nakvišų aliejus, 100 ml

Rapunzel Linų sėmenų ir nakvišų aliejus, 100 ml

03000006647
5,30 €

Iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Šis aliejus yra puikus daugelio žmogaus organizmui gyvybiškai svarbių nesočiųjų riebiųjų rūgščių šaltinis. Omega-3 gausus linų sėmenų aliejus praturtintas nepakeičiamąja gama linoleno rūgštimi, vertinga Omega-6 riebiąja rūgštimi. Ji turi tiesioginę įtaką optimalioms odos funkcijoms ir struktūrai, teigiamai veikia riebalų metabolizmą ir palaiko vidinę pusiausvyrą. Vitamino E gausa apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso.

Šis aliejus yra itin švelniai gaminamas, kadangi nuo pat sėklos skėlimo iki spaudimo ir buteliuko pripildymo nepasitaiko jokio šviesos, oro ar šilumos šaltinio. Taip yra išsaugomos visos vertingos nesočiosios riebalų rūgštys, gyvybiškai svarbios žmogaus organizmui.

Sudėtis: linų sėmenų aliejus 90%, nakvišų aliejus 10%. Linų sėmenų aliejus yra išspaustas Oxyguard® metodu. Aliejaus spaudimas ir papildymas nakvišų aliejumi vyksta visiškai be jokio šviesos, oro ir karščio šaltinio, naudojant Oxyguard® metodą.

Patarimai: karštis sunaikina nesočiąsias riebalų rūgštis, tad aliejų dėkite į jau pagamintus arba šaltus patiekalus. Suvartokite 1-2 valg. šaukštus aliejaus per dieną kartu su varške, sausais pusryčiais ar vaisių kokteiliais. Taip Jūs gausite Omega-3, Omega-6 ir nepakeičiamosios gama linoleno riebiosios rūgšties paros normą.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti