Rapunzel saulėgrąžų aliejus kepimui 1 l
  • Rapunzel saulėgrąžų aliejus kepimui 1 l

Rapunzel saulėgrąžų aliejus kepimui 1 l

3000003305
11,15 €

Šis Rapunzel saulėgrąžų aliejus puikiai tinka skrudinimui ir kepimui, nes yra neutralaus skonio. Sudėtyje naudojamos tik saulėgrąžų, turtingų oleino rūgšties, sėklos. Oleino rūgštis paverčia aliejų itin stabiliu ir atspariu net itin aukštoms temperatūroms.

Kiekis

Iš kontroliuojamų ekologinių ūkių

Išgautas iš ekologiškai užaugintų, daug oleino rūgšties turinčių saulėgrąžų, dėl ko yra puikiai tinkamas kepimui aukštoje temperatūroje. Švelnaus skonio aliejus nepakeičia patiekalų skonio, puikiai tinka pyragams ir kepiniams, gruzdintuvėms. Saulėgrąžų sėklos yra užaugintos ir aliejus iš jų išspaustas Europoje. Po aliejaus spaudimo ir filtravimo jo intensyvus skonis yra apdorojamas vandens garais, kad skonis sušvelnėtų ir galiausiai taptų neutralus. Šis aliejus kepimui pagal teisės aktus nėra apdorotas cheminėmis medžiagomis jį spaudžiant, taip pat jis nėra rafinuotas.

Sudedamosios dalys: dezodoruotas saulėgrąžų aliejus iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 ml yra: energinės vertės 900 kcal/ 3700 kJ, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 8,8 g, angliavandenių 0 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g,  druskos 0 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

12 Prekės

Jums taip pat gali patikti