Rapunzel nerafinuotas šalto spaudimo alyvuogių aliejus iš Kretos, 500 ml
  • Rapunzel nerafinuotas šalto spaudimo alyvuogių aliejus iš Kretos, 500 ml

Rapunzel nerafinuotas šalto spaudimo alyvuogių aliejus iš Kretos, 500 ml

3000003375
12,95 €

Gurmanai iš karto įvertins Rapunzel nerafinuotą šalto spaudimo alyvuogių aliejų iš Kretos dėl jo vaisiško aromato. Kretos sala laikoma alyvmedžio gimtine. Koroneiki veislės alyvmedžiai čia auga tukstančius metų, o alyvuogių aliejus vadinamas "skystuoju auksu". Šis aliejus puikiai tiks salotoms ir makaronų patiekalams gardinti.

Kiekis

Ypač vaisiškas, saugoma geografinė nuoroda – Chania Kritis

Kretos sala, nutolusi giliai į Europos Pietus, nuo seno garsėja kaip alyvmedžių gimtinė. Saugoma geografinė nuoroda (P. G. I.) garantuoja, kad šis alyvuogių aliejus yra kildinamas iš konkretaus regiono – šiuo atveju Chania Kritis. Šiame regione jau daugelį metų auginami Koroneiki veislės alyvmedžiai. Iš karto po derliaus nuėmimo sertifikuotos ekologiškai užaugintos alyvuogės yra kruopščiai nuskinamos, nuplaunamos ir tuomet švelniai spaudžiamos, nenaudojant jokio šilumos šaltinio. Taip išsaugomos visos aliejuje esančios naudingosios medžiagos. Ypač tyras alyvuogių aliejus pagal teisės aktus nėra apodorotas cheminėmis medžiagomis ar rafinuojamas. Natūralios nuosėdos ar drumzlės neturi įtakos produkto kokybei.

Mes puoselėjame asmeninius santykius su visais mūsų ūkininkais ir aliejų spaudyklomis, kas yra labai svarbu užtikrinant aliejaus kokybę. Gurmanai alyvuogių aliejų iš Kretos vertina kaip nepamainomą ingredientą salotoms, padažams. Šis aliejus puikiai tinka Viduržemio jūros virtuvės patiekalams, jūros gėrybėms. Galite mėgautis grynu Kretos alyvuogių aliejumi, užlašinę keletą lašų ant šviežiai skrudintos baltos duonos. Tinka kepti keptuvėje ir orkaitėje, neviršijant aliejaus dūmo taško, kuris siekia ~180°C.

Sudedamosios dalys: itin tyras alyvuogių aliejus*.

* – ekologiškai auginta (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 ml yra: 3700 kJ/ 900 kcal, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 14 g, mononesočiųjų 76 g, polinesočiųjų 10 g, angliavandenių 0 g, iš kurių cukraus 0 g, baltymų 0 g, druskos 0 g.

Šis natūralus, švarus ir ypač tyras alyvuogių aliejus yra pirmo spaudimo, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių tik mechaniniais presais. Aliejus pasižymi subalansuotu vaisių aromatu, jame gausu nesočiųjų riebalų rūgščių, idealiai tinka šiuolaikinei virtuvei.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Kilmės šalis: Graikija.

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti