Rapunzel Linų sėmenų, kanapių sėklų ir moliūgų sėklų aliejus „Omega 3-6-9“, 250 ml
  • Rapunzel Linų sėmenų, kanapių sėklų ir moliūgų sėklų aliejus „Omega 3-6-9“, 250 ml

Rapunzel Linų sėmenų, kanapių sėklų ir moliūgų sėklų aliejus „Omega 3-6-9“, 250 ml

03000007061
11,50 €

Linų sėmenų, kanapių ir moliūgų sėklų aliejai čia sumaišyti tinkamomis optimialiam Omega 3-6-9 balansui palaikyti. Aliejaus mišinyje esančios nesočiosios riebalų rūgštys padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje, o vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. Ypač švelnus „Oxyguard®“ aliejaus išgavimo procesas apsaugo nepakeičiamąsias riebalų rūgštis nuo šviesos, oro ir šilumos.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Šis aliejus yra puikus daugelio žmogaus organizmui gyvybiškai svarbių nesočiųjų riebiųjų rūgščių šaltinis. Linų sėmenų aliejus yra gausus omega-3 riebiųjų rūgščių (alfa linoleno rūgščių), o kanapių sėklų aliejuje pasižymi dideliu kiekiu omega-6 riebiųjų rūgščių - gama linoleno rūgščių. Moliūgų sėklų aliejus organizmą aprūpina mono nesočiosiomis riebalų rūgštimis – omega-6 ir omega-9. Šios riebalų rūgštys yra svarbios medžiagų apykaitai. Nerafinuotas moliūgų sėklų aliejus praturtina šį mišinį antioksidantais – karotinu ir fitosterinu. Nesočiosios riebalų rūgštys gali padėti sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje. Vitamino E gausa apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso.

Šis aliejus yra itin švelniai gaminamas, kadangi nuo pat linų sėmens ir kanapių sėklos skėlimo iki spaudimo ir buteliuko pripildymo  nepasitaiko jokio šviesos, oro ar šilumos šaltinio. Taip yra išsaugomos visos vertingos nesočiosios riebalų rūgštys, gyvybiškai svarbios žmogaus organizmui.

Sudedamosios dalys: linų sėmenų aliejus 40%, kanapių sėklų aliejus 30%, moliūgų sėklų aliejus 30%. Linų sėmenų ir kanapių sėklų aliejai yra išspausti Oxyguard® metodu. Aliejų spaudimas ir papildymas moliūgų aliejumi vyksta visiškai be jokio šviesos, oro ir karščio šaltinio, naudojant  Oxyguard® metodą.

100 ml yra: energinės vertės 3700 kJ/ 900 kcal, riebalų 100,0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 12,0 g, angliavandenių 0 g, iš kurių cukraus 0 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g, druskos 0 g.

Patarimai: karštis sunaikina nesočiąsias riebalų rūgštis, tad aliejų dėkite į jau pagamintus arba šaltus patiekalus. Suvartokite 1-2 valg. šaukštus aliejaus per dieną kartu su varške, salotomis, užtepėlėmis, sausais pusryčiais ar jogurtu. Taip Jūs gausite Omega-3, -6 ir -9. Riešutinio, žolinio aromato linų sėmenų ir kanapių sėklų aliejai puikiai dera su švelnaus skonio nerafinuotu moliūgų sėklų aliejumi.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti