Rapunzel ekologiškas nerafinuotas šalto spaudimo alyvuogių aliejus 500 ml

3000003453
10,95 €

Šis ypač tyras alyvuogių aliejus yra pagamintas iš saulėje sunokusių Italijos alyvuogių ir sužavės Jus savo stipriai vaisišku skoniu. Dėka didelės nesočiujų riebalų koncentracijos Rapunzel alyvuogių aliejus bus puikus priedas Jūsų sveikai ir subalansuotai mitybai.

Kiekis

Ypač vaisiškas

Šis alyvuogių aliejus išspaustas iš saulėje sunokusių itališkų alyvuogių ir pakeri vaisišku aromatu. Aliejus labiausiai tinka šviežioms salotoms, Viduržemio jūros patiekalams, tokiems kaip makaronai bei užkandžiai, gardinti. Jis taip pat puikiai tinka kepimui ir skrudinimui aliejuje. Itališkas alyvuogių aliejus pasižymi nesočiųjų riebiųjų rūgščių gausa. Neilgai trukus po derliaus nuėmimo alyvuogės kruopščiai nuplaunamos ir tuomet švelniai spaudžiamos. Ypač tyras alyvuogių aliejus pagal teisės aktus nėra apodorotas cheminėmis medžiagomis ar rafinuojamas. Saugokite aliejų nuo šviesos ir šilumos šaltinio.

Sudedamosios dalys: ekologiškas alyvuogių aliejus (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 ml yra: 3700 kJ/ 900 kcal, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 14,1 g, mononesočiųjų 77,7 g, polinesočiųjų 8,2 g, angliavandenių 0 g, iš kurių cukraus 0 g, baltymų 0 g, druskos 0 g, vitamino E 13 mg (108% referencinės maistinės vertės).

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Kilmės šalis: Italija.

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti