Rapunzel šalto spaudimo nerafinuotas sezamų aliejus 250 ml
  • Rapunzel šalto spaudimo nerafinuotas sezamų aliejus 250 ml

Rapunzel šalto spaudimo nerafinuotas sezamų aliejus 250 ml

3000003533
6,95 €

Sezamo aliejaus skonis puikiai tinka Azijos kraštų patiekalams su ryžiais ir daržovėmis. Jis taip pat gali puikiai papildyti vasių desertų ar kompotų skonų.

Kiekis

Iš kontroliuojamų ekologinių ūkių

Švelnaus riešutinio skonio aliejus puikiai tinka azijietiškiems ryžių ir daržovių patiekalams. Taip pat dera gaminant vaisių desertus ir kompotus. Be to, sezamų aliejus yra ideali jautrios odos priežiūros priemonė. Sezamų sėklų derliaus nurinkimas yra vykdomas rankomis, kadangi subrendusių sėklų kapsulės lengvai atsiveria ir mechanizuoto surinkimo metu jos būtų tiesiog išbarstomos. Po derliaus surinkimo sėklos yra kruopščiai nuplaunamos, tuomet be papildomo šilumos šaltinio spaudžiamas aliejus, o išspaustas perfiltruojamas.

Sudedamosios dalys: sezamai iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 ml yra: energinės vertės 900 kcal/ 3700 kJ, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 16 g, angliavandenių 0 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g,  druskos 0 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti