Rapunzel saulėgrąžų aliejus kepimui 1 l
  • Rapunzel saulėgrąžų aliejus kepimui 1 l

Rapunzel saulėgrąžų aliejus kepimui 1 l

3000003305
11,95 €

Šis Rapunzel saulėgrąžų aliejus puikiai tinka skrudinimui ir kepimui, nes yra neutralaus skonio. Sudėtyje naudojamos tik saulėgrąžų, turtingų oleino rūgšties, sėklos. Oleino rūgštis paverčia aliejų itin stabiliu ir atspariu net itin aukštoms temperatūroms.

Kiekis

Iš kontroliuojamų ekologinių ūkių

Išgautas iš ekologiškai užaugintų, daug oleino rūgšties turinčių saulėgrąžų, dėl ko yra puikiai tinkamas kepimui aukštoje temperatūroje. Švelnaus skonio aliejus nepakeičia patiekalų skonio, puikiai tinka pyragams ir kepiniams, gruzdintuvėms. Saulėgrąžų sėklos yra užaugintos ir aliejus iš jų išspaustas Europoje. Po aliejaus spaudimo ir filtravimo jo intensyvus skonis yra apdorojamas vandens garais, kad skonis sušvelnėtų ir galiausiai taptų neutralus. Šis aliejus kepimui pagal teisės aktus nėra apdorotas cheminėmis medžiagomis jį spaudžiant, taip pat jis nėra rafinuotas.

Sudedamosios dalys: dezodoruotas saulėgrąžų aliejus iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 ml yra: energinės vertės 900 kcal/ 3700 kJ, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 8,8 g, angliavandenių 0 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g,  druskos 0 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

6 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti