Rapunzel ekologiškos skaldytos šlifuotos spindulinės pupuolės mung 500 g
  • Rapunzel ekologiškos skaldytos šlifuotos spindulinės pupuolės mung 500 g

Rapunzel ekologiškos skaldytos šlifuotos spindulinės pupuolės mung 500 g

03000009964
4,90 €

Ajurvedinėje virtuvėje skaldytos pupuolės mung naudojamos populiariam mung dahl patiekalui gaminti. Tai yra patiekalas, patiekiamas sy ryžiais, sezoninėmis daržovėmis ir tinkantis visiems konstituciniams tipams (došoms). Pagardintas lydytu sviestu ir prieskoniais patiekalas paruošiamas itin greitai.

Kiekis
Paskutinė prekė

Vartojimas: indiškiems ir ajurvediniams patiekalams. Švelniai salstelėjusios pupuolės puikiai tinka kaip garnyras ryžių ir daržovių patiekalams. Labai skanu ruošti su ghee sviestu ir prieskoniais.

Sudedamosios dalys: ekologiškos spindulinės pupuolės mung (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Paruošimas: nuskalaukite po tekančiu vandeniu. 1 stiklinę pupuolių užkaiskite su 2,5 stiklinės vandens, virkite ant žemos ugnis 12-15 min. Sūdykite tik baigus virti.

100 g yra: energinės vertės 1281 kJ / 304 kcal, riebalų 1,2 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,3 g, angliavandenių 41,5 g, iš kurių cukraus 3,1 g, skaidulinių medžiagų 17,3 g, baltymų 23,1 g, druskos <0,023 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti