Rapunzel sojų pupelės 500 g
  • Rapunzel sojų pupelės 500 g

Rapunzel Ekologiškos sojų pupelės 500 g

3000003537
3,65 €

Sojų pupelių gimtinė yra Azija. Šioje pasaulio dalyje sojų pupelės mėgaujasi populiarumu įvairiomis savo pagaminimo formomis - tofu, tempe ar sojų pieno. Mėgaukitės su daržovėmis ar kaip užkandžiu.

Kiekis
Paskutinė prekė

Sudedamosios dalys: sojos*. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Paruošimas: 8-12 val. Mirkyti šaltame vandenyje. Nuskalauti. 1 stiklinę pupelių užvirti su 3 stiklinėmis vandens. Virti 1,5-2 val. Pasūdyti baigus virti.

100 g yra: energinės vertės 1599 kJ/ 384 kcal, riebalų 18,3 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 2,4 g, angliavandenių 6,3 g, iš kurių cukraus 5,7 g, skaidulinių medžiagų 22,0 g, baltymų 37,6 g, druskos < 0,013 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti