Rapunzel avinžirniai 500 g
  • Rapunzel avinžirniai 500 g

Rapunzel avinžirniai 500 g

3000003346
3,95 €
Vegetariškas ir veganinis meniu neįsivaizduojamas be humuso, kurį iš avinžirnių lengva pasidaryti net namuose.
Jums reikės: supakuotų ar konservuotų Rapunzel avinžirnių, Rapunzel sezamo pastos tahini, Rapunzel alyvuogių aliejaus, citrinos, česnako, Rapunzel smulkios jūros druskos arba Rapunzel žolelių druskos ir vandens. Viskas, paruošta!
Kiekis

Vertingų baltymų šaltinis vegetarams ir veganams! Švelnaus riešutinio skonio.

Sudedamosios dalys: avinžirniai*. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Gali būti sojų pėdsakų. Vartojimas: sriuboms, troškiniams, salotoms, humusui.

Paruošimas: užmerkite šaltu vandeniu 8-12 val. Nuskalaukite ir užvirkite. 1 daliai avinžirnių tenka 3 dalys vandens. Virkite 1,5-2 val.

100 g yra: energinės vertės 1418 kJ/ 337 kcal, riebalų 5,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1,6 g, angliavandenių 58,7 g, iš kurių cukraus 2 g, skaidulinių medžiagų 7,4 g, baltymų 14,4 g, druskos <0,025 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti