Rapunzel Moong pupelės, 500 g
  • Rapunzel Moong pupelės, 500 g

Rapunzel Spindulinės pupuolės mung 500 g

3000003434
4,95 €

Rapunzel spindulinės pupuolės mung yra švelniai salstelėjusio skonio, o jas mirkyti užtenka 1-2 valandas (ne taip kaip daugelį kitų ankštinių). Pupuolės yra itin populiarios Azijos virtuvėje gaminamuose wok patiekaluose. Indijoje pupuolės gausiai naudojamos daugeliui žinomame mung dahl patiekale.

Kiekis

Salotoms, troškiniams, sriuboms, daiginimui.

Sudedamosios dalys: spindulinės pupuolės mung*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės. Gali būti sojų pėdsakų.

100 g yra: energinės vertės1281 kJ/ 304 kcal, riebalų 1,2 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,3 g, angliavandenių 41,5 g, iš kurių cukraus 3,1 g, skaidulinių medžiagų 17,3 g, baltymų 23,1 g, druskos <0,023 g.

Paruošimas: mirkykite pupeles 1-2 val. 1 stiklinę pupelių virkite 45-60 min su 3 stiklinėmis vandens.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

10 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti