• −15%

Sonnentor žolelių arbata „Viskas bus gerai! Lengva kaip plunksna“, 18 pak./27 g

06000006427
4,50 €
3,83 € Sutaupote 15%

"Lengva kaip plunksna" arbata skirta tiems, kurie nori sąmoningiau rinktis, ką valgo ir geria. Natūralios sudedamosios arbatos dalys padeda palaikyti organizmo valymosi ar pasninkavimo procesus. Subtilus žalių avižų skonis papildytas gėliniais poskoniais ir kiek aštroku žolelių kvapu. Arbata puikiaidera su lengvais vasariškais patiekalais, ledų šerbetu, švelniu sūriu. 

Kiekis

Švelni citrusais dvelkianti kompozicija skatina detoksikaciją ir leidžia Jums jaustis lengviems kaip plunksnoms!

Sudedamosios dalys: didžiosios dilgėlės, šeivamedžio žiedai, citrinžolė, žalios avižos, matė (yra kofeino), rasakilos, rožių žiedlapiai, saulėgrąžų žiedlapiai, imbieras. Natūraliai ekologiškai auginta (sertifikato Nr. žr. ant pakuotės).

Paruošimas: 1 pakelį arbatos užplikyti 250 ml verdančio vandens, leisti pritraukti 5 - 10 min.

Gamintojas: Sonnentor GmbH, Austrija.

10 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti