Sonnentor Prieskonių arbata chai „Prieskonių kupinos svajonės“ 36 g (20 pak.)

06000008336
4,20 €

Chai arbata - tai klasikinio Indijos skonio patyrimas puodelyje. Prieskoninė arbata be kofeino šalia klasikinių chai priekkonių dar pagardinta imbieru, cinamonu ir raudonąja (rooibos) arbata, o kartu skaldytomis kakavos pupelėmis. Mėgaukitės nuostabiai skaniu arbatos skoniu! Gardinkite šiltu pienu, šaukšteliu medaus ar cukraus. 

Kiekis
Paskutinė prekė

Chai Indijoje yra daugiau nei tiesiog arbata, tai dar ir gyvenimo būdo dalis. Ši chai yra be kofeino. Chai tradiciškai geriama su pienu ir saldinama medumi ar cukrumi. Galite papildomai gardinti žiupsneliu Sonnentor prieskoniais arbatoms ir desertams „Chai Kiss“.

Sudedamosios dalys: maltas imbieras, kininis cinamonas, pankolių sėklos, raudonoji arbata rooibos, kakavos pupelių lukštai, kardamonas, gvazdikėliai, žvaigždiniai anyžiai, medetkų žiedlapiai. 100% iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gamintojas Sonnentor S.R.O., Austrija. 

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.

Jums taip pat gali patikti