Sonnentor Raudonoji siauralapių raibsteglių (rooibos) arbata, 100 g

6000004581
3,75 €

Rooibos kilusi iš Pietų Afrikos, kurioje ši arbata dažnai geriama lengvai pasaldinta ir su šlakeliu pieno. Raudonoji arbata yra salstelėjusio vaisių skonio, neapkarsta net ilgai plikoma. Labai skanu šią arbatą gerti su grietinėle ir medumi, tinka pagardinti ir cinamonu bei vanile. Atvėsintą rooibos maišykite su obuolių, vynuogių sultimis bei šių vaisių gabaliukais – taip paruošite puikaus skonio punšą, kuris patiks ir mažiesiems. Raudonąja arbata galima gardinti ir saldžiai pikantiškus-aštrius patiekalus.

Kiekis
Paskutinė prekė

Pietų Afrikos arbata su šlakeliu pieno ir trupučiu medaus tapo mėgstama ir Europoje. Raudonoji arbata yra švelniai saldaus skonio. Nuostabiai skani, kai gardinama grietinėle ir medumi, o norint intensyvaus aromato, dar ir vanile ar cinamonu. Atšaldytą arbatą galite maišyti su vynuogių ar obuolių sultimis, kartu įmesdami vaisių gabalėlių. Tai bus puikus gaivinantis punšas Jūsų šeimai ar vaikų gimtadieniui.

Sudedamosios dalys: 100% siauralapiai raibstegliai*. * – iš ekologinių ūkių (kontrolę vykdo: žr. ant pakuotės).

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Austrija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti