Sonnentor Imbierų arbata 90 g

6000004550
4,95 €

Tikri Azijos mylėtojai visada namuose turi imbiero. Šalia to, kad jį galima panaudoti daugybės patiekalų gaminime, jis dar ir puikiai tinka arbatai! Dramblio kaulo spalvos gėrimas iš imbiero yra aštrokas su švelniu citrinos poskoniu. Puikiai tiks šalia azijietiškų patiekalų, galite naudoti kepant meduolius ar jei reikia suaktyvinti virškinimą. Itin šildantis!

Kiekis
Paskutinė prekė

Sonnentor tiki, kad gamtoje slypi ilgaamžiškumas ir laimingo gyvenimo receptai. Sonnentor – tai aukščiausia kokybė, šviežumas ir itin kruopštus sudedamųjų dalių atrinkimas bei apdorojimas.

Sudedamosios dalys: džiovinto imbiero gabaliukai.*

* - iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Paruošimas: 1 valg. š. arbatos berti į 200 ml verdančio vandens, palaikyti iki 5-10 min.

Gamintojas: Sonnentor S.R.O.,Čekija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.

Jums taip pat gali patikti