Sonnentor ekologiškų arbatų rinkinys mažiesiems padaužoms 20 pak. (31 g)

06000009483
5,50 €

Mažieji bus sužavėti! Net devynių rūšių arbatos iš ekologiškų vaisių, žolelių ir prieskonių suteiks žaismingos nuotaikos su kiekvienu puodeliu. Kasdien išbandykite vis kito skonio arbatą, pradžiuginsiančią mažus ir didelius vaikus. Paragaukite džiaugsmo!

Kiekis
Šiuo metu neturime


Kelių rūšių arbata vienoje dėžutėje! Kad mažiems ir dideliems vaikams ne taip greit nusibostų, bet kasdien džiugintų lyg naujas skonis. 

Sudedamosios dalys:

Arbata "Cheeky Cherubs Sniffle", 3 vnt.: džiovinti mėtos lapeliai*, ramunėlė*, šeivamedžio žiedai*, žaliųjų citrinų žiedai*, šalavijas*, čiobrelis*.

Arbata "Cheeky Cherubs Bedtime Sweets", 3 vnt.: vaistinė melisa*, gervuogių lapai*, šeivamedžio žiedai*, laukinis čiobrelis*, medetkos*, citrininė verbena*, rugiagėgėlės*, saulėgrąžų žiedai*.

Arbata "Cheeky Cherubs Magic Potion", 2 vnt.: erškėtrožių vaisiai*, svarainiai*, kinrožė*, vaistinė melisa*, citrininė verbena*, rožių žiedlapiai*, rugiagėgėlės*, saulėgrąžų žiedai*.

Arbata "Cheeky Cherubs Winter Fun" 2 vnt.: obuolių gabaliukai*, erškėtrožių vaisiai*, šaltalankiai*, raudonoji siauralapių raibsteglių (rooibos) arbata*, Ceilono cinamonas*, apelsino žievelės*, gvaizdikėliai*, saldymedis*, kriaušės*, mandarinų eterinis aliejus*. 

Arbata "Cheeky Cherubs Red Nose", 2 vnt.: erškėtrožių vaisiai*, kinrožė*, apelsino žievelės*, obuolių gabaliukai*, braškių gabaliukai*, natūralus ekol. braškių kvapas*. 

Arbata "Lucky Cheeky Cherubs", 2 vnt.: erškėtrožių vaisiai*, obuolių gabaliukai*, apelsino žievelės*, kinrožė*, morkos*, ananasai*, kardamonas*, gvazdikėliai*. 

Arbata "Cheeky Cherubs Strong-As-An-Elephant", 2 vnt.: erškėtrožių vaisiai*, kinrožė*, mango gabaliukai*, Ceilono cinamonas*, obuolių gabaliukai*, aviečių gabaliukai*, burokėliai*, ananasų gabaliukai*, kardamonas*.

Arbata "Cheeky Cherubs Sunshine Baby", 2 vnt.: pankolis*, anyžius*, kmynas*, vaistinė melisa*.

Arbata "Brave Cheeky Cherubs", 2 vnt.: vaistinė melisa*, citrininė verbena*, citrinžolė*, avižos*, saldymedis*.

* - iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Gamintojas Sonnentor S.R.O., Austrija. 

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti