Rapunzel džiovintų vaisių batonėlis su spanguolėmis ir anakardžiais 40 g
  • Rapunzel džiovintų vaisių batonėlis su spanguolėmis ir anakardžiais 40 g

Rapunzel džiovintų vaisių batonėlis su spanguolėmis ir anakardžiais 40 g

03000005660
1,60 €

Ekologiškas Rapunzel džiovintų vaisių batonėlis su spanguolėmis ir anakardžiais pagamintas iš šviežių riešutų ir saulėje džiovintų vaisių. Švelnaus skonio anakardžiai dera su kiek rūgštokomis spanguolėmis, taip sukuriama tobula kombinacija. Pagardintas natūralia vanile. Batonėlį dengiantis vafliukas padės patogiai suvalgyti batonėlį bet kur ir bet kada, nesusitepant rankų.

Kiekis

Sudedamosios dalys: razinos sultana* 37,57% (razinos*, dezodoruotas daug oleino rūgšties turintis saulėgrąžų aliejus*), džiovintos spanguolės* 20,11% (spanguolės*, obuolių sirupas*, dezodoruotas daug oleino rūgšties turintis saulėgrąžų aliejus*), anakardžiai* 13,08%, žiedų medus* 10,35%, migdolų miltai* 9,83%, skaldyti abrikosai* 4,86% (abrikosai*, ryžių miltai*), daug oleino rūgšties turintis saulėgrąžų aliejus*, sausblyniai* (bulvių krakmolas*, daug oleino rūgšties turintis saulėgrąžų aliejus*), burboninė vanilė. Gali būti gliuteno, laktozės, sezamų sėklų, sojų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1544 kJ/ 367 kcal, riebalų 9,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1,5 g, angliavandenių 59,2 g, iš kurių cukraus 50,3 g, skaidulinių medžiagų 5,4 g, baltymų 9,1 g, druskos <0,058 g. 

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija. 

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti