Rapunzel džiovintų vaisių batonėlis su kakava ir apelsinais 40 g
  • Rapunzel džiovintų vaisių batonėlis su kakava ir apelsinais 40 g

Rapunzel džiovintų vaisių batonėlis su kakava ir apelsinais 40 g

03000005661
1,60 €

Ekologiškas Rapunzel džiovintų vaisių batonėlis su kakava ir apelsinais yra tarsi šokoladinis batonėlis, nes turi daug kakavos, tačiau visiškai be rafinuoto cukraus. Apelsinų žievelių aliejus idealiai papildo kakavos skonį. Saldinta tik medumi - idealiai tiks saldumynų mėgėjams! Batonėlį dengiantis vafliukas padės patogiai suvalgyti batonėlį bet kur ir bet kada, nesusitepant rankų.

Kiekis

Sudedamosios dalys: datulės* 65,37%, nuriebintos kakavos milteliai* 9,89%,  kapoti abrikosai* 9,89% (abrikosai*, ryžių miltai*), žiedų medus* 9,65%, daug oleino rūgšties turintis saulėgrąžų aliejus*, sausblyniai* (bulvių krakmolas*, daug oleino rūgšties turintis saulėgrąžų aliejus*), burboninė vanilė, apelsinų aliejus*. Gali būti gliuteno, laktozės, riešutų, sezamų sėklų, sojų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1315 kJ/ 312 kcal, riebalų 4,6 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1 g, angliavandenių 57,6 g, iš kurių cukraus 53,2 g, skaidulinių medžiagų 10,9 g, baltymų 4,5 g, druskos <0,028 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti