Rapunzel ekologiškas džiovintų vaisių batonėlis Ayurveda 40 g
  • Rapunzel ekologiškas džiovintų vaisių batonėlis Ayurveda 40 g

Rapunzel ekologiškas džiovintų vaisių batonėlis Ayurveda 40 g

03000010157
1,50 €

Saulėje džiovinti vaisiai ir ajurvediniai prieskoniai - tai šio skanaus ajurvedinio batonėlio pagrindas. Nepaisant dominuojančio konstitucinio tipo (doshos: Pita, Vata, Kapha) kiekvienas ajurvedinis maistas turi turėti kuo daugiau skonių - saldaus, rųgštaus, sūraus, kartaus, gaižaus ir aštraus. Taip atrinkti ingredientai ir šiam batonėliui: aromatingi džiovinti kokosai, vaisiškos slyvos ir puikiai suderinti ajurvediniai prieskoniai, tokie kaip imbieras, cinamonas, kardamonas, ciberžolė ir juodieji pipirai, kurie skatina visų skonių pojūtį. Batonėlis padengtas vafliuku, kad būtų dar patogiau valgyti.

Kiekis
Paskutinė prekė

Net 71% batonėlio sudaro ekologiški džiovinti vaisiai.

Sudedamosios dalys: datulės*, razinos sultana* (razinos*, saulėgrąžų aliejus*), džiovintos slyvos*, skrudinti migdolai*, kokosų palmių žiedų sirupas*, saulėgrąžų aliejus*, kokosų drožlės* 2%, sausblyniai* (bulvių krakmolas*, saulėgrąžų aliejus*), kokosų miltai*, imbierai*, cinamonas*, kardamonas*, ciberžolė, juodieji pipirai*, akmens druska. * – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 1474 kJ/351 kcal, riebalų 11 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 2,6 g, angliavandenių 54 g, iš kurių cukraus 52 g, skaidulinių medžiagų 9,0 g, baltymų 4,5 g, druskos 0,06 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti