Rapunzel Viso grūdo ryžių makaronai be gliuteno, 250 g
  • Rapunzel Viso grūdo ryžių makaronai be gliuteno, 250 g

Rapunzel Viso grūdo ryžių makaronai be gliuteno, 250 g

03000006273
3,95 €

Šie viso grūdo ryžių makaronai puikiai išlaiko formą beverdant ir yra itin gero skonio! Sudėtyje nėra gliuteno turinčių sudedamųjų dalių, todėl tiks jo nevartojantiems. Viso gamybos proceso metu šis produktas neturėjo kontakto su kitais gliuteno turinčiais produktais, tad saugus vartoti ir alergiją gliutenui turintiems žmonėms.

Kiekis
Paskutinė prekė

Be gliuteno

Sudedamosios dalys: 100% viso grūdo ekologiškai auginti ryžiai (sertifikato nr. žr ant pakuotės).

Paruošimas: 250 g makaronų užvirti su 2,5 l vandens, pasūdyti ir suberti makaronus; 8-10 min. virti kartais pamaišant, verdantį vandenį nupilti.

100 g yra: energetinės vertės 1524 kJ/360 kcal, baltymų 8,0 g, angliavandenių 73 g, riebalų 3 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti