Rapunzel tamsaus šokolado ir kokosų kremas 250 g

03000011773
4,30 €

Ekologiškas, saldus kremas su tamsiu šokoladu, kokosais ir ekologišku cukranendrių cukrumi. Be laktozės. Mėgaukitės su balta duona, ruoškite desertus ar mėgaukitės tiesiai nuo šaukšto!

Kiekis

Tinka veganams

Kokosų mylėtojams – tamsaus šokolado kremas! 38% kvapnaus, smulkiai sumalto kokoso ir kreminės konsistencijos tamsaus šokolado, pagardinto tikra Burbonine vanile. 

Sudedamosios dalys: sausas kokosas* (38%), nerafinuotas cukranendrių cukrus*, stipriai nuriebinti kakavos milteliai* (18%), palmių riebalai*, jūros druska, Burboninė vanilė*. Gali būti kitų riešutų, pieno ir gliuteno pėdsakų

* – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės. 

100 g yra: energinės vertės 2467 kJ/595 kcal, riebalų 45,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų 34,3 g, angliavandenių 32,4 g, iš kurių cukraus 28,5 g, baltymų 7,8 g, druskos 0,109 g. 

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

6 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti