Kategorijos
Bio

Naujos prekės

Nauji produktai
Visos naujos prekės
Krištolinė gaiva ir patikima apsauga – Sante Pure Spirit dezodorantai

Krištolinė gaiva ir patikima apsauga – Sante Pure Spirit dezodorantai

Kasdien po rytinių švaros procedūrų duše visi naudojam vienokią ar kitokią apsaugą nuo neišvengiamo prakaitavimo dienos metu. Vieni tepa pažastis sintetinių kvapų prisotintais dezodorantais su aliuminiu, kiti – purškiasi panašios sudėties, tačiau dar ir kenksmingų dujų savo sudėtyje turinčiomis apsaugos priemonėmis. Ar visus šiuos kosmetinius produktus galima pavadinti nekenksmingais mūsų sveikatai? Ar jie tikrai užtikrina gaivą ir švarą? Galiausiai, kaip jaučiasi mūsų organizmas, kuomet smulkios cheminės dalelės įsiskverbia pro jautria pažastų srities odą ir pasiekia ne tik kraujotaką, bet (kas ypač aktualu moterims) ir krūties audinio ląsteles? O dirbtiniai kvapai ir aromatai dirgina uoslę, kuriai ir taip tenka nemenkas išbandymas po visų naudotų kvapiųjų kūno priežiūros priemonių?

Būtent todėl prisiminiau kalnų ežerą – puikiausią pavyzdį to, kaip turėtų atrodyti ir kvepėti tikra švara ir gaiva. Tyrumas, skaidrumas ir lengvumo pojūtis visą dieną, dieną iš dienos – tai Jums garantuoja Sante Pure Spirit dezodorantai. Kas gi juose tokio ypatingo?

Sante Pure Spirit dezodorantai yra paženklinti BDIH natūralios kosmetikos sertifikatu, garantuojančiu, kad produktų sudėtyje nėra sintetinių ingredientų, tokių kaip konservantai, alkoholis, dirbtiniai dažikliai ir kvapiosios medžiagos. Kas svarbiausia – juose nėra toksiškų aliuminio chlorido druskų, kurių pavojus sveikatai yra moksliškai įrodytas.

Sante Pure Spirit dezodorantų sudėtis – tai natūralus kalio alūnas, randamas gamtoje. Jo veikimo principas – padengti odą plonu apsauginiu sluoksniu, leidžiančiu jai kvėpuoti bei užkirsti kelią kenksmingų bakterijų, sukeliančių blogą kvapą, dauginimuisi. Skirtingai nuo aliuminio chlorido druskų, kurių dalelės yra mikroskopinės ir geba prasiskverbti pro odą bei pasiekti kraujotakos sistemą, kalio alūno dalelės lieka ant odos paviršiaus, leidžia odos poroms tinkamai funkcionuoti ir netrikdo sveikų organizmo metabolinių funkcijų. Kitaip tariant – Jūsų organizmas išskiria prakaitą (kas yra būtina sveikai jo veiklai), BET Jūsų nevargina šlapių pažastų jausmas bei nemalonus kvapas!

Itin svarbu tai, kad Sante Pure Spirit dezodorantai su kalio alūnu nedirgina odos, tinka net alergiškiems žmonėms (sergantiems odos ligomis ir netgi astma).

„Bioteka" parduotuvėse rasite trijų rūšių Sante dezodorantų:

Sante Pure Spirit rutulinis dezodorantas (50 ml) – tai vandeniu atskiestas kalio alūno kristalas stikliniame buteliuke su patogiu rutuliniu aplikatoriumi. Tiks skubantiems ir vertinantiems patogumą.

Sante Pure Spirit purškiamasis dezodorantas (100 ml) – vandeniu atskiestas kristalas, kurį įvertins ir vyrai ir moterys, kadangi purškiamasis dezodorantas itin gerai pasiskirsto ant odos. Be to, jis gali būti naudojamas ir pėdų apsaugai nuo blogo kvapo. Dezodorantu gali dalintis keli šeimos nariai – jis ypač higieniškas.

Sante Pure Spirit tepamasis dezodorantas (100 g) – tai gryniausias kalio alūno kristalas, kurio naudojimas paprastas – reikia sudrėkinti patį kristalą arba pažastis prieš naudojimą. Būtinas sąlytis su vandeniu. Šis dezodoranto variantas yra ekonomiškiausias. Vienas dezodorantas gali tarnauti Jums metus ir net ilgiau!

Sante dezodorantų Ieškokite „Bioteka" parduotuvėse.