Kategorijos
Bio

Naujos prekės

Nauji produktai
Visos naujos prekės
Daugiau apimties ploniems plaukams: John Masters Organics šampūnas su rozmarinais ir pipirmėtėmis

Daugiau apimties ploniems plaukams: John Masters Organics šampūnas su rozmarinais ir pipirmėtėmis

Šis šampūnas švelniai plauna plaukus, jų neapsunkindamas ir nenusvarindamas. Be to, optimaliai veikia galvos odos būklę ir stiprina plonus, sillpnus plaukus, suteikdamas jiems sveikai atrodančios apimties.

70% priemonės tūrio sudaro žaliavos, užaugintos sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose. Viena pagrindinių veikliųjų medžiagų – rozmarinų ekstraktas – stimuliuoja ir detoksikuoja galvos odą. Tuo tarpu pipirmėčių aliejus valo apnašas nuo galvos odos ir plaukų bei vėsina galvos odą. Asiūklių ekstraktas pasižymi antioksidaciniu poveikiu, kovoja su galvos odos uždegimais ir stiprina plaukus, suteikdamas jiems apimties ir blizgesio. Šampūno sudėtyje esančios trys švelnaus, tačiau efektyvaus poveikio paviršinio aktyvumo medžiagos sukuria tirštą putą, kurią lengva paskirstyti po plaukus.

Šampūnas rekomenduojamas normaliems, ploniems plaukams. Kaip ir visa John Masters Organics plaukų priežiūrai skirta kosmetika, ši priemonė saugi naudoti dažytiems plaukams.

Naudojimas: prieš naudojimą supurtykite. Tinkamiausias normaliems ir ploniems plaukams. Sušlapinkite plaukus ir gerai įmasažuokite šampūną, kol gausiai suputos. Išskalaukite. Po to naudokite John Masters Organics rozmarinų ir pipirmėčių kondicionierių.

John Masters Organics kosmetikos ieškokite visose parduotuvėse Bioteka.