Kategorijos
Bio

Naujos prekės

Nauji produktai
Visos naujos prekės
John Masters Organics plaukų kaukė normaliems plaukams su rožėmis ir abrikosais

John Masters Organics plaukų kaukė normaliems plaukams su rožėmis ir abrikosais

Šilko švelnumo ir maistingųjų medžiagų gausi plaukų kaukė sukurta, galvojant apie keleriopą naudą galvos odai ir plaukams: ji padeda subalansuoti drėgmės lygį, atstatyti lūžinėjančius plaukų galiukus bei išvalyti galvos odą. Idealiai tinka normalios būklės plaukams – tai lengviausias būdas palaikyti plaukų spindesį ir sveiką galvos odą per mažiau nei 5 minutes. Nuraminsime ir ilgaplaukes bei sausų, pažeistų, garbanotų, besipučiančių plaukų savininkes – kaukė stebuklingai veikia į sausumą ir lūžinėjimą bei pūtimąsi linkusius plaukus.

Net 70% formulės sudaro ekologiškos žaliavos, iš kurių 40% – ekologiškas rožių vanduo. Pagaminti šią plaukų kaukės tūbelę prireikia net 8600 rožių žiedlapių!

- Ekologiškas rožių vanduo atstato prarastą drėgmę, dėl ko plaukai tampa lengviau iššukuojami, švelnesni ir sveikesni

- Ekologiškas abrikosų kauliukų aliejus, praturtintas omega-9 riebiąja rūgštimi, vitaminais A, C ir E, suteikia galvos odai ir plaukams švelnumo bei lankstumo

- Suskystinti kviečių baltymai veikia kaip unikalus drėkinamasis kompleksas, balansuojantis drėgmės pusiausvyrą ir apvelkantis plaukus apsaugine plėvele.

Naudojimas: 2 kartus per savaitę dosnų kiekį kaukės paskirstykite ant šlapių plaukų, nuo pat galvos odos iki plaukų galiukų. Palaikykite 3-5 minutes ir nuskalaukite.