Kategorijos
Bio

Naujos prekės

Nauji produktai
Visos naujos prekės
Pavergiantis augalinių pienų skonis kiekvienam

Pavergiantis augalinių pienų skonis kiekvienam

Mano šeima daug dėmesio skiria mitybai. Labai dažnai renkamės vegetariškus patiekalus, kurie ilgam suteikia sotumo jausmą, tačiau neapsunkina. Mano mažoji - trejų metų dukrytė - labai mėgsta mano verdamas košes iš maistingųjų avižų ar speltų, tačiau visai netoleruoja laktozės. Tai reiškia, jog savo dukrytės košes turiu virti be pieno produktų. Tikras išsigelbėjimas man ir mano šeimai - ekologiški IsolaBio grūdų ir riešutų gėrimai, kuriuos galima naudoti visur, kur įprastai naudotume pieno produktus.

Iš rinktiniuose ūkiuose užaugintų grūdų ir kokybiškų riešutų yra spaudžiamas maistingas skystis, kurį visiškai galima naudoti kaip įprasto pieno pakaitalą. Mano šeima ne tik noriai valgo tokiu pienu gardintas košes, bet ir gardžiuodamasi pila šiuos pienus į savo pusryčių kokteilius ar mėgaujasi kaip gaivinančiu gėrimu.

Nuostabu, kiek energijos ir naudingųjų medžiagų galime pasistemti tiesiai iš gamtos. Ir dar kaip skanu! Mano mažoji labiausiai mėgsta migdolų pieną, o gamindama įvairius daržovių troškinius ar sočias vakarienes, renkuosi sojų arba ryžių pieną. IsolaBio siūlo dar daugiau - ne tik maistingi, bet ir malonaus skonio augaliniai pienai ras savo vietą kiekvienoje virtuvėje.

Isola Bio, išvertus iš italų kalbos, reiškia „ekologišką salą", kurioje mes lengvai ir be suvaržymų galime sekti savo natūraliu ritmu, diktuojamu pačios gamtos. Čia dera ekologiškos žaliavos, sudėtinių dalių paprastumas ir aukšta maistinė vertė.

100% augalinės kilmės itališki gėrimai, kuriuos galime vadiname grūdų pienu, yra gaminami tik iš sertifikuotų ekologiškų žaliavų, o sudėtyje visiškai neturi laktozės ir cholesterolio. Daugumoje IsolaBio gėrimų nerasite ir gliuteno – šiais laikais vis dažniau vengiamo baltymo, esančio kai kuriuose grūduose (pvz. kviečiuose, miežiuose, rugiuose) ir netoleruojamo daugelio. Šie gėrimai yra be cukraus, kuris dažnai į analogiškus gaminius tradiciškai dedamas tam, kad pagerintų ir susitiprintų natūralų grūdų skonį. Užuot, kai kuriuose IsolaBio gėrimuose Jūs rasite ekologiškai augintų agavų sirupo, kuris pasižymi žemu glikeminiu indeksu ir yra toleruojamas net ir kai kurių diabetikų. Palyginkime: jeigu cukrus veikia kaip iš lanko paleista strėlė, akimirksniu suteikianti energijos pliūpsnį, čia pat pasiekusi tikslą ir amžinai sustojusi dienos rutinoje, tai agavų sirupas gliukozę kraujyje išskiria pamažu, dėl ko ilgesnį laiką jaučiame malonų sotumą, o organizmas palaiko optimalų energijos kiekį.

Šių ekologiškų gėrimų ieškokite visose „Bioteka" parduotuvėse – IsolaBio produkcija prekiaujama išskirtinai specializuotose natūralaus maisto krautuvėlėse. Per 15 metų IsolaBio tapo tikru rinkos lyderiu – vartotojai įvertino kokybiškus grūdų gėrimus, pagamintus iš ekologiškų žaliavų. Nuo šiol šiais gėrimais galite mėgautis ir Jūs!

Savo darbe IsolaBio kūrėjai laikosi principo, jog kiekvienas mūsų poelgis ar gestas gali paveikti ne tik mūsų savijautą, bet ir daryti įtaką Žemei – mūsų maitintojai. IsolaBio vertina kruopštų darbą, o tai idealiai dera su kokybiškais jų gaminamais produktais. Šis italų gamintojas visuomet atsirenka tokius žaliavų tiekėjus ir darbuotojus, kurie dalintųsi savo ekologiškomis vertybėmis ir eitų ekologiško gyvenimo būdo keliu, kad palaikytų tvarų vystymąsi ir siektų aukštesnės gyvenimo kokybės. Ne tik prie stalo.

„Bioteka" siūlo tradicinius augalinius pienus ir nuolatos atsiveža naujų skonių!

Grūdų gėrimai

Avižų pienas, 1 l. Natūraliai saldus ir gaivus gėrimas be cholesterolio. Mėgaukitės šaltu ar pašildytu. Puikus priedas Jūsų sausiems pusryčiams, arbatai ir kavai. Su juo galite gaminti ir kokteilius ar desertus, pilti į įvairius daržovių patiekalus. Sudėtis: vanduo, itališkos avižos* 11%, šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus*, jūros druska. Be laktozės, augalinės kilmės gėrimas. Avižose natūraliai yra gliuteno.

Ryžių pienas, 1 l. Sudėtyje net 20% ryžių! Skanus ryžių gėrimas yra maloniai saldaus ir švelnaus skonio. Tai puiki pieno alternatyva Jūsų pusryčiams ir įvairiems vegetariškiems patiekalams. Sudėtis: vanduo, itališki ryžiai* 20%, šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus*, jūros druska. Be laktozės, be gliuteno, augalinės kilmės gėrimas.

Sojų pienas, 1 l. Šis gėrimas yra tikras baltymų šaltinis, kuriame nėra cholesterolio. Gali būti geriamas atšaldytas arba pašildytas pusryčių metu ar tiesiog, kai norisi gaivaus baltyminio gėrimo. Kulinarijoje sojų pienas visiškai pakeičia įprastą pieną, taigi galite jį pilti į skaniuosius vaisių glotnučius, kokteilius, virti pudingus, pilti į pyragų tešlą, bulvių košę ar padažus. 

IsolaBio sojų pienas sulaukė milžiniško pripažinimo: šio produkto atsekamumo sertifikatas UNI ENI ISO 2205:2008 leidžia sekti visą gamybos proceso grandinę, nuo sojų pupelės iki galutinio produkto, sojų pieno. Sudedamosios dalys: vanduo, itališkos sojų pupelės* 8%, jūros druska. Be laktozės, be gliuteno, augalinės kilmės gėrimas.

Gėrimai su riešutais

Kokosų vanduo, 500 ml. Tai yra tikras ekologiškai augintų žalių kokoso riešutų vanduo, praturtintas vitaminu C. Kokosų riešutai šiam gėrimui yra auginami Brazilijoje. Būtent iš šio tolimo krašto mus pasiekia tyras ir skaidrus kokoso riešutų vanduo, taip vertinamas dėl savo gavinamųjų, izotininių ir drėkinamųjų savybių. Be to, jame gausiu kalio. Mėgaukitės šiuo gėrimu bet kuriuo dienos metu, sportuodami, ilsėdamiesi ar karštomis vasaros popietėmis. Patiekite atšaldytą, kad pajustumėte gaivos bangą, tvoskiant vasariškam karščiui! Be laktozės, be gliuteno, augalinės kilmės gėrimas. 

Ryžių-migdolų pienas, 1l. Šis gėrimas yra tikras skanėstas! Be gliuteno ir be cholesterolio. Specialiai sukurtas tiems, kurie mėgsta saldesnius, tačiau gaivinančius gėrimus. Malonumas kiekvienoje stiklinėje. Puikiai tinka vegetariškai ir veganiškai mitybai praturtinti. Sudėtis: vanduo, itališki ryžiai* 17%, migdolai* 3%, šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus*, jūros druska. Be laktozės, be gliuteno, augalinės kilmės gėrimas. 

Ryžių-lazdyno riešutų pienas, 1l. Šis gėrimas yra tikras skanėstas! Be gliuteno ir be cholesterolio. Specialiai sukurtas tiems, kurie nenori atsisakyti gėrimų teikiamo malonumo, tačiau skaičiuoja kalorijas. Mėgaukites kiekvieną dieną. Puikiai tinka vegetariškai ir veganiškai mitybai praturtinti. Sudėtis: vanduo, itališki ryžiai* 17%, lazdynų riešutai* 3%, agavų siruoas* 1%, šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus*, jūros druska. Be laktozės, be gliuteno, augalinės kilmės gėrimas. 

Migdolų pienas, 1 l. Natūraliai saldus ir gaivinantis gėrimas, kuriame nėra cholesterolio. Vartokite atšaldytą ar šiltą. Idealiai tinka sausiems pusryčiams ir košėms, arbatai ir kavai gardinti. Pilkite migdolų pieną į glotnučius, kokteilius, gaminkite desertus ar įvairius daržovių patiekalus. Sudėtis: vanduo, migdolai* 8%, agavų sirupas* 3,8%, kukurūzų maltodekstrinas*, jūros druska. Be laktozės, be gliuteno, augalinės kilmės gėrimas. 

Jeigu troškulį norite numalšinti nauju skoniu, jeigu laikotės vegetariškos ar veganiškos mitybos principų, jeigu netoleruojate laktozės ar tiesiog norite kažko skanaus... IsolaBio ekologiškų grūdų ir riešutų pienų bei gėrimų ieškokite visose „Bioteka" parduotuvėse!