Kategorijos
Bio

Naujos prekės

Nauji produktai
Visos naujos prekės
Bioteka kliento kortelė

Bioteka kliento kortelė

"Bioteka"/"Zeroteka" lojalumo kortelė yra vardinė nuolaidų kortelė, galiojanti visose "Bioteka"/"Zeroteka" parduotuvėse ir elektroininėje parduotuvėje bioteka.lt.

"Bioteka"/"Zeroteka"  lojalumo kortelę galite gauti nemokamai, vienu kartu apsiperkant už 30€ ir daugiau. Fizinėje parduotuvėje ją Jums pasiūlysime, o apsiperkant elektroninėje parduotuvėje ir norint gauti lojalaus kliento kodą - parašykite tai komentaruose ir mes su Jumis susisieksime.

!!! Jau turintiems "Bioteka"/"Zeroteka"  lojalumo kortelę ir norintiems ja pasinaudoti el. parduotuvėje:

Norėdami pirmą kartą pasinaudoti jau turima nuolaidų kortele susikurkite asmeninį profilį el. parduotuvėje (prisiregistruokite) ir susisiekite su mumis (shop@bioteka.lt) atsiųsdami savo nuolaidų kortelės numerį. Per dvi darbo dienas Jūsų nuolaidų kortelė bei Jums priklausanti nuolaida bus aktyvuota. Kitą kartą apsiperkant - nieko papildomai daryti nebereikės. Kortelė ir nuolaida bus priskirta konkrečiam asmeniui, jo profiliui.

Kokios privilegijos priklauso "Bioteka" kortelės savininkui?

Turėdami kortelę "Bioteka" Jūs visuomet gausite bent 5% nuolaidą visam mūsų asortimentui, kuriam nėra taikomos didesnės nuolaidos. Be to, Jūsų laukia ypatingi pasiūlymai, kurių metu nuolaida tik Jums gali siekti 15, 30 ar daugiau procentų, o šie pasiūlymai paprastai keičiasi kiekvieną mėnesį (nuolaida netaikoma perkant Bioteka dovanų kuponus). Informaciją apie nuolaidas pateikiame socialiniuose tinkluose, el. parduotuvės pradiniame puslapyje.

Įsigyjant "Bioteka"/"Zeroteka" nuolaidų kortelę mes paprašome kai kurių Jūsų duomenų (vardo, pavardės bei kontako susisiekimui (tel. numerio arba el. pašto), kuriuos Jūs turite teisę suteikti arba nesuteikti. Visi surinkti Jūsų kontaktiniai asmeniniai duomenys yra saugomi Bioteka kontaktų duombazėje ir nebus perduoti tretiesiems asmenims. Esant asmeniniam pageidavimui Jūs bet kada galite paprašyti pašalinti Jūsų duomenis iš Bioteka duomenų bazės susisiekant su Bioteka parduotuve, kurioje lankotės arba parašius laišką shop@bioteka.lt