Dr. Hauschka MED burnos skalavimo skystis su šalavijais, 300 ml

420003947
11,00 €

Burnos skalavimo skystis yra efektyvus būdas užtikrinti pilną burnos ertmės priežiūrą ir gaivų burnos kvapą. Skalavimo skystis užtikrins priėjimą ten, kur dantų šepetėlis ar siūlas nepasiekia.

- stiprina, stangrina dantenas;

- padeda apsisaugoti nuo uždegimų burnos ertmėje ir stabilizuoja burnos bakterinę terpę;

- eterinių aliejų valomosios savybės užtikrina gaivų kvapą;

- paruošta naudoti!

Kiekis

Burnos skalavimo skysčiai yra efektyvus dantų priežiūros tobulinimo būdas. Jie rūpinasi burnos higiena tose vietose, kurių nepasiekia dantų šepetėliai ir dantų valymo siūlai. Dr. Hauschka burnos skalavimo skystis su šalaviju padeda išvengti burnos terpės uždegimų, stabilizuoja burnos florą, neleisdamas daugintis kenksmingoms bakterijoms. Sutraukiamosiomis savybėmis pasižymintys ratanijos, miros ir miškinės sidabražolės ekstraktai stiprina dantenas, šalavijo ekstraktai stabilizuoja, medetkų ekstraktai skatina žaizdelių gijimą, o vaistinės svilarožės ekstraktai ramina.

Naudojimas: supurtykite buteliuką. Paspauskite dangtelį pažymėtoje vietoje ir pasukite. Rūpestingai skalaukite burną 30 sekundžių vieno dangtelio dydžio skysčio kiekiu. Sudėtyje yra maždaug 9% alkoholio, tad negalima skysčio praryti; netinka naudoti vaikams.

Sudedamosios dalys: Aqua, Alcohol, Sorbitol, Althaea Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Krameria Triandra Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Potentilla Erecta Root Extract, Aesculus Hippocastanum Bark Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Parfum*, Limonene*, Eugenol*, Linalool*, Chondrus Crispus Extract, Sodium Silicate, Glycerin, Propolis Cera.

* natūralių eteriniių aliejų komponentas.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija. 

9 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Dr. Hauschka kosmetika jau daugiau kaip 40 metų išsiskiria savo unikalumu – grynais augaliniais ekstraktais, aukščiausios kokybės standartais bei holistiniu požiūriu į kosmetikos gamybos procesą. Daktaro Hauschkos koncepcija yra grindžiama paprasčiausia aksioma – oda iš prigimties yra sveikas, stiprus bei protingas organas. Jei tinkamai ja rūpinsimės, nepažeidžiant jos funkcionavimo principų, oda pati palaikys savo būseną – išliks švari, graži, lygi ir švelni. Tačiau dažniausiai dirbtinių ir atitinkamai agresyvių medžiagų dėka mes maskuojame odos trūkumus ar skatiname odos pasikeitimus. Daktaro Hauschkos priemonės sukurtos tokiu būdu, kad įvyktų „bendradarbiavimas“ su natūraliais odos ritmais bei odos funkcionavimu. Švelnūs ir tuo pačiu labai efektyvūs augaliniai ekstraktai skatina ir padedą odai funkcionuoti. Tai yra odos sveikatos bei natūralaus grožio palaikymo būdas. Kiekviena sudėtinė dalis, įeinanti į Dr. Hauschka odos priežiūros priemones, atlieka svarbią misiją. Ar ji suteikia trūkstamos drėgmės, skatina odos atsparumą bei veiklumą, ar suteikia natūralų gydomąjį aromatą, kiekviena sudėtinė dalis yra kruopščiai atrenkama dėl savo išskirtinių savybių ir santykio galutiniame įvairių ingredientų mišinyje. Hauschka gamintojas WALA Heilmittel nuo pat praėjusio amžiaus 5-ojo dešimtmečio studijavo augalų ir mineralų gydomąsias savybes ir dirbo su jomis. Per dešimtmečius jie išvystė išsamų supratimą apie tai, kaip konkretūs augalai atspindi specifines odos funkcijas ir apie būdą, kaip kiekvienas augalas veikia, kad stimuliuotų odą ir palaikytų sveiką ir subalansuotą grožį. Farmacinė kompanijos patirtis jungiama su daugiau nei 35 metais pionieriško darbo holistinėje estetikoje, kad būtų sukurti gryniausi ir efektyviausiai natūralūs produktai odos priežiūrai. WALA Heilmittel palaiko aplinkai nežalingą žemės ūkio praktiką, kuo daugiau ingredientų imama iš sertifikuotų biodinaminių ir ekologinių ūkių. Biodinamika yra holistinė aplinkai nežalingo ūkio forma, kuri yra ekologinio judėjimo šaknys. WALA turi ir darbuojasi savo biodinaminiuose soduose ir fermose, kurios tiekia didelę dalį ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse. Tiesą sakant, absoliuti dauguma ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse, yra iš biodinaminių ir ekologiškų išteklių, o nei viena iš sudėtinių dalių neatkeliauja iš organizacijų, atliekančių bandymus su gyvūnais. Dr. Hauschka aplinkai draugiškos pakuotės ir natūralūs augaliniai konservantai leidžia palaikyti produktus ilgą laiką tinkamus naudoti nenaudojant sintetinių priedų. Taigi Dr. Hauschka kompanija yra pajėgi palaikyti biodinaminių ir ekologiškų augalų gyvybingumą, perteikdama jų geriausias savybes tiesiogiai Jums.

Jums taip pat gali patikti